Hedef Design İnşaat Otomotiv Gıda Ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hedef Design İnşaat Otomotiv Gıda Ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!Hedef Design İnşaat Otomotiv Gıda Ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün 300 bin TL sermaye bedeli ile Esenyurt'ta Aşkın Cengiz, Aydın Arslantaş ve Eser Alan ortaklığında kuruldu.


Hedef Design İnşaat Otomotiv Gıda Ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün 300 bin TL sermaye bedeli ile Esenyurt'ta Aşkın Cengiz, Aydın Arslantaş ve Eser Alan ortaklığında kuruldu.

Hedef Design İnşaat Otomotiv Gıda Ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi konusu:
A.Yurt içinde ve yurt dışında her türlü inşaatı yapmak.Yurt içinde ve yurt dışında her türlü inşaat yapmak resmi ve özel sektöre inşaat ve inşaat taahhüt isleri; konut, toplu konut iş merkezleri sanayi siteleri, yol, köprü, baraj, tüneller, turistik tesisler demir yolları hava limanları, deniz limanları yapmak. Konusu ile ilgili projeler hazırlamak montaj yapmak her türlü inşaatlarını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Hedef Design İnşaat Otomotiv Gıda Ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi adres: Koza Mah.1635.Sok.A Apt. No.3 B/23 Esenyurt