Helenium Twins Evleri'nde 240 bin TL'ye 71 metrekare!

Helenium Twins Evleri'nde 240 bin TL'ye 71 metrekare!

Helenium Twins içerisinde; açık havuz ve güneşlenme terası, yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları, squash, sauna, buhar banyosu, soyunma odaları, vitamin bar, residence concierge hizmetleri, her ihtiyacı karşılayacak reaktif alanlar yer alıyorZemin etüdleri yapılmış 2007 Uluslararası Bina Yönetmenliği'ne uygun inşa edilen Helenium Twins, a sınıfı temel zemini, radye jeneral betonarme temel, c35 sınıfı beton ve s420 yapı çeliği ile oluşturuldu.

Helenium Twins içerisinde; açık havuz ve güneşlenme terası, yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları, squash, sauna, buhar banyosu, soyunma odaları, vitamin bar, residence concierge hizmetleri, her ihtiyacı karşılayacak reaktif alanlar yer alıyor.

Başarır İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Helenium Twins, Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul Park'a 14 kilometre, E5 karayolu üzerinde, Anadolu yakasında yapılan adliyenin karşısında, Anadoluray hafif raylı sistemi durağına yürüme mesafesinde,  Marmaray  projesi tamamlandığında Avrupa yakasına 35 dakika ulaşılabilir mesafede bulunuyor.

Proje 67 metrekare ile 71 metrekare arasında değişen 1 oda 1 salon ve 81 metrekare ile 95 metrekare arasında değişen 2 oda 1 salon konutlardan oluşuyor. 1+1 evlerin fiyatları 230 bin lira ile 240 bin lira arasında değişirken, 2+1 evlerin tamamı satıldı.

174 konutluk bir proje olan Helenium Twins, 17 ve 18 katlı 2 bloktan meydana geliyor. Kartal'da yükselen proje Metin Bostancıoğlu tarafından tasarlandı.

0216 452 12 12

http://www.heleniumtwins.com

 Helenium Twins Projesi'ni görüntülemek için tıklayınız


Zeynep Karabag/Emlakkulisi.com