Hezarfen Villaları fiyat ve ödeme!

Hezarfen Villaları fiyat ve ödeme!

Firma: Vefakar Yapı

Proje: Hezarfen Villaları


Vefakar Yapı imzası ile Büyükçekmece'de inşa edilen Hezarfen Villaları'nda iki tip iki katlı villa dairelere yer veriliyor. Projede fiyatlar 1 milyon 50 bin TL'den başlıyor..


Hezarfen Villaları Büyükçekmece'ye bağlı Karaağaç Mahallesi'nde toplamda 48 bin 150 metrekarelik alanda inşa ediliyor.

 

45 villanın yer aldığı Hezarfen Villaları,  Vefakar Yapı  tarafından inşa ediliyor. Projede iki tip villaya yer veriliyor. A Tipi Villalar brüt 208 metrekare ve B Tipi Villalar brüt 302,30 metrekare büyüklüğünde. 

 

Villaların iki katlı olarak tasarlanığı projede her villanın kendine özel çevrili 760 metrekare alan içinde bahçesine yer veriliyor.

 

Hezarfen Villaları fiyat ve ödeme planı


 
Hezarfen Villaları'nda A tipi villaların fiyatları 1 milyon 50 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 52 bin 500 TL'lik kısım sözleşme sırasında veriliyor. Bu bedelle birlikte toplamda 500 bin TL de peşinat olarak ödeniyor. Geri kalan 550 bin TL ise 48 ay vadelendirme yapılıyor.

 

B tipi villaların fiyatları ise 1 milyon 250 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 62 bin 500 TL sözleşme veriliyor olup yine toplamda 500 bin TL peşinat ödeniyor. Geri kalan 750 bin TL ise 48 ay vadelendirme yapılıyor.

 

Projede her villa için 2 araçlık otopark, özel havuzu, kamelya, akıllı ev sistemleri, peyzaj alanına yer veriliyor. 

 

Sosyal aktivite alanları dahilinde ise fitness salonu, mescid, kütüphane, toplantı salonu, çocuk oyun parkı, basketbol, futbol ve voleybol olmak üzere çok amaçlı saha mevcut. Projenin yüzde 85'i  iseyeşil alan olarak ayrıldı.


Tel: 0212 495 7676
Web: http://vefakaryapi.com/hezarfen-villalari/

 

Işıl Seren KESKİN/Emlakkulisi.com

 


projeye sor