28 / 01 / 2023

Honda’nın ikonik modelinin fiyatına bakın! Bu fırsat kaçmaz! İşte 26 Eylül 2022 fiyat listesi…

Honda’nın ikonik modelinin fiyatına bakın! Bu fırsat kaçmaz! İşte 26 Eylül 2022 fiyat listesi…

Dünyanın en çok tercih edilen motosiklet markalarından olan Honda’nın 1961 yılından bu yana ürettiği Monkey modelinin eylül ayı fiyatı belli oldu. İşte, Honda Monkey’in 26 Eylül 2022 fiyat listesi…Honda’nın ikonik modelinin fiyatına bakın! Bu fırsat kaçmaz! İşte 26 Eylül 2022 fiyat listesi…

Japon motosiklet devi Honda’nın ikonik modeli Monkey, sadece şehir içinde turlamak için değil, en eğlenceli ortamlarda bile tüm gözleri üzerinizde toplamak için yeniden tasarlandı.

“Yetişkinler için oyuncak” konsepti, tasarımı ve renkleriyle 60 yıldır üretilen Honda Monkey, ilk günden itibaren koruduğu orijinal tasarımıyla motosiklet dünyasının ikonu olmaya devam ediyor.

Minimalist tasarımıyla beğeni kazanan Honda Monkey, malzeme kalitesiyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Sele dersinden krom detaylara kadar her ayrıntısı özenle seçilen malzemelerden üretilen Monkey, işçilik kalitesiyle de kendine hayran bırakıyor.

Monkey’in eğlenceli ruhu sınır tanımazken, boyutu sayesinde şehir içinde büyük kolaylık sağlıyor.

Kaygan zeminler gibi durması zor şartlarda bile ABS sistemi, ön tekerlerin kilitlenmesini engelleyerek güvenli bir sürüş sağlayan Honda Monkey, dijital göstergesiyle ikonik dizaynını teknoloji ile buluşturarak modern bir görünüm sunuyor.

Monkey tasarımının tamamlayıcısı da olan LED aydınlatmalar ile her koşulda maksimum aydınlatma ve görünürlük imkanı tanırken, sunduğu düşük enerji sarfiyatı ile yakıt tüketimi ve emisyon değerlerinin düşürülmesine de katkı veriyor.

Peki Honda Monkey’in teknik özellikleri neler? İşte, Honda Monkey’in teknik özellikleri ve fiyat listesi…
Geri Dön