10 / 12 / 2023

HUAWEI MatePad SE ve FreeBuds 5i'de dev fırsat! 25 Ocak 2023 fiyat listesi...

HUAWEI MatePad SE ve FreeBuds 5i'de dev fırsat! 25 Ocak 2023 fiyat listesi...

Huawei'in sevilen tableti HUAWEI MatePad SE'de çılgın kampanya başladı. Sepet indiriminden hediye ürünlere her şey var! İşte 25 Ocak 2023 fiyat listesi...Teknoloji vdevi Huawei, en çok ilgi çeken tableti HUAWEI MatePad SE'de dev kampanyayı başlattı. Bu kampanya kapsamında sadece indirim almayacaksınız. Hediye ürünlerde alacaksınız! Peki, HUAWEI MatePad SE ne kadar?  HUAWEI MatePad SE kaç TL? İşte 25 Ocak 2023 fiyat listesi...

HUAWEI ekosistemini destekleyen MatePad SE, tüm ailenin ihtiyaçlarını karşılıyor ve üretkenlik ve eğitim için en iyi seçenek olarak konumlanıyor. Birlikte verilen FreeBuds 5i ile satın alınan HUAWEI ekosistemi, en akıcı kişisel müzik dinleme deneyimlerinden birini sunar.

 HUAWEI MatePad SE ve FreeBuds 5i de dev fırsat! 25 Ocak 2023 fiyat listesi...

HUAWEI MatePad SE, film diyaloglarını, kısa videoları, çevrimiçi kursları ve görüntülü görüşmeleri saf bir keyif haline getirmek için sesi geliştirir. Eşsiz bir orta kanal konuşma çıkarma algoritması, konuşma seslerini geliştirir. Daha da iyisi, HUAWEI MatePad SE, uygulama türlerini belirlemek ve hoparlör ses efektlerini otomatik olarak ayarlamak için alt düzey algoritmalar kullanır ve parmağınızı bile kıpırdatmadan sesi saf tutar.

Peki, HUAWEI MatePad SE ne kadar?  HUAWEI MatePad SE kaç TL? İşte 25 Ocak 2023 fiyat listesi...

Geri Dön