hurriyetemlak.com 2 yaşında

hurriyetemlak.com 2 yaşında hurriyetemlak.com 2 yaşında

Emlak ile ilgili her şeyi bulabileceğiniz hurriyetemlak.com 5 Nisan'da 2'nci yaşını kutluyor5 Nisan 2006 yılında tüketici ile buluşan hurriyetemlak.com internet sitesi 2'nci yaşını iddialı bir reklam kampanyası ile kutluyor. Türkiye gayrimenkul sektörünün uzmanı olan site, ev aramanın kolay yolunu eğlenceli bir üslup ile aktarıyor.

Nadir Bekar ve Mirsad Heroviç İmzalı Reklam Filmi Ses Getiriyor

Stratejik altyapı çalışmaları ve senaryosu Gram Reklam tarafından hazırlanan reklam filminin yapımında, son dönemde birbirinden iddialı reklam filmleri ile adından sıkça söz ettiren genç kuşağın başarılı yönetmenlerinden Nadir Bekar ve "Mutluluk" filmi ile Yeşilçam ödüllerinde "En İyi Görüntü Yönetmeni" ödülünü kazanan Mirsad Heroviç görev aldı. Kampanyanın hem reklam filmlerinde hem de radyo spotunda kullanılan müziği ise Rebel Moves grubunun kurucusu ve reklam müziklerinin usta bestecisi Ömer Ahunbay tarafından hazırlandı.

Bir gün süren çekimler gerçek mekanlarda, 35 milimetre film ile profesyonel sinema teknikleri kullanılarak gerçekleştirildi. Reklam filminde ev aramak için kebapçıya giden, ancak sonuca ulaşamayan bir gencin hikayesi işleniyor. Mahalle esnafına danışarak ev bulma kültürünün gerilerde kaldığını, bir tıkla aradığınız evin özelliklerini girerek, tüm ayrıntıları inceleyebildiğinizi anlatan film, eğlenceli tarzı ile de çok konuşulacak.

İkinci Reklam Filmi Sadece Internette!!!

Kampanya için iki reklam filmi çekildi. İkinci filmin sadece internette yayınlanacağı söylentileri var. Türkiye'de ilk defa yapılacak bu uygulamayı internet kullanıcıları dört gözle bekliyor.

Radyolarda tanıdık bir melodi

Kampanyanın radyo mecrasına yansımasında, herkesin çocukluğundan aşina olduğu bir melodi kullanıldı. Kampanyanın dünyasına mesajlar taşıyan esprili sözler ile yeniden oluşturulan şarkının dilden dile yayılması bekleniyor.