01 / 07 / 2022

Hyundai Bayon'u şimdi alın 6 ay sonra ödemeye başlayın! İşte 6 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Hyundai Bayon'u şimdi alın 6 ay sonra ödemeye başlayın! İşte 6 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Hyundai, en dikkat çekici modellerinden biri olan Hyundai Bayon'u kapsayan "Şimdi al 6 ay sonra öde" kampanyasını başlattı! Peki, Hyundai Bayon fiyatları ne kadar? İşte 6 Mayıs 2022 fiyat listesi...Hyundai Bayon u şimdi alın 6 ay sonra ödemeye başlayın! İşte 6 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Hyundai Bayon'da Mayıs ayına özel bahar kampanyası başlatıldı. Hyundai Bayon'a özel düzenlenen bahar kampanyası, 1 Mayıs 2022 ve 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerli olacak. Hyundai tarafından düzenlenen kampanya kapsamında Hyundai Bayon alımlarında ödemeler 6 ay sonra başlayacak.

Ödüllü SUV ailesinin en beğenileni olan Hyundai Bayon, şık stili, geniş iç hacmi ve sahip olduğu akıllı teknolojilerle kendini diğer SUV'lar arasından öne çıkmayı başarıyor.

48V Hafif Hibrit Sistem ile donatılabilen Hyundai Bayon, şehir içi ve şehir dışı yolculuklarda tüm ihtiyaçları tek seferde karşılıyor. Gelişmiş Sürüş Asistanı Sistemleri’ne sahip olan Hyundai SmartSense ile geniş kapsamlı bir güvenlik paketi sunan Hyundai Bayon sürücülerine her an güvenlik hissini yaşatmayı hedefliyor.

Hyundai Bayon fiyatlarına 15 bin TL zam! İşte 5 Nisan 2022 fiyat listesi...411 Litre geniş bagajı ile dikkat çekmeyi başaran Hyundai Bayon, 10.25 inç büyüklüğünde dijital gösterge paneli ve bölünmüş ekran özelliğine sahip 10.25 inç merkezi dokunmatik ekran gibi son teknoloji ürünlerine sahip. 

Güvenlik konusunda segmentinde öne çıkmayı başaran Hyundai Bayon, birçoğu standart donanım olarak sunulan Hyundai SmartSense güvenlik özelliklerinden oluşan kapsamlı bir listeyle geliyor. Bayon'un merkezi dokunmatik ekranın sunduğu Apple CarPlay desteği ile akıllı telefonunuzu bağlayarak telefon fonksiyonlarınızı büyük ekrana kolayca yansıtabilirsiniz.

Peki, Hyundai Bayon fiyatları ne kadar? İşte 6 Mayıs 2022 fiyat listesi...