İhlas Armutlu Tatil Köyü 2. Etap fiyatları!

İhlas Armutlu Tatil Köyü 2. Etap fiyatları!


Firma: İhlas Holding

Proje: İhlas Armutlu Tatil Köyü


İhlas Armutlu Tatil Köyü 2. Etap'ta satışlar başladı. İhlas Armutlu Tatil Köyü 2. Etap, devre mülk anlayışı ile değil, tam daire anlayışıyla hayata geçiriliyor.


Yalova'nın Armutlu ilçesinde yer alan İhlas Paromana Tatil Köyü 2. Etap konutları 62 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. ihlas Armutlu Panorama 2. Etap'ta toplam 450 daire bulunuyor.


İhlas Armutlu Panorama 2.etap güncel fiyatları için tıklayınız


İhlas Armutlu Tatil Köyü 2. Etap 6 blok halinde inşa ediliyor. Panorama 2. Etap Konutları'nda 150 adet 1 oda 1 salon ve 300 adet 2 oda 1 salon daire yer alıyor.


Ödemeleri daireyi aldıktan 18 ay sonra başlayan İhlas 2. Etap Panorama Konutları 2017 yılında teslim edilecek. Ayrıca İhlas Armutlu Tatil Köyü 2. Etap ödeme koşulları çerçevesinde 18 ay vade imkanı da bulunuyor.


Armutlu Panorama Konutları'nda LED TV, cam seramik, ocak, klima, 24 saat termal su bulunuyor. Her binada da merkezi yerden ısıtma ve asansör mevcut.


Panorama Armutlu'da Aquapark, kaplıcalar, Türk hamamı, Fin hamamı,  yüzme havuzları, çocuk havuzları, sauna, spor salonları gibi imkanlara sahip olunuyor.


İhlas Armutlu Tatil Köyü 2. Etap, kendi deniz otobüsü iskelesine sahip tek tatil köyü . İhlas Armutlu'dan her gün İstanbul'da Yenikapı, Bostancı ve Kabataş'a, Bursa'da da Güzelyalı ve Mudanya'ya deniz otobüsü seferi düzenleniyor.


İhlas Armutlu Tatil Köyü 2. Etap fiyatları!


İhlas Armutlu Tatil Köyü 2. Etap'ta 83 metrekareden başlayan 1+1 daireler 255 bin TL ile 335 bin TL arasında satışa sunuluyor. 117 metrekareden başlayan 2+1 daireler ise 335 bin TL ile 435 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.İhlas Armutlu Tatil Köyü 2. Etap iletişim


Tel: 0226 531 10 00

Web: http://www.ihlasarmutlu.com/

Merve Sinop/Emlakkulisi.com


projeye sor