İhlas Yapı projelerinde 0.64 faizle konut sahibi olma fırsatı!

İhlas Yapı projelerinde 0.64 faizle konut sahibi olma fırsatı! İhlas Yapı projelerinde 0.64 faizle konut sahibi olma fırsatı!

İnşaat sektöründeki 30 yıllık deneyimiyle bugüne dek 16 bini aşkın aileyi ev sahibi yapan İhlas Yapı, Bizim Evler ve Marmara Evleri markalı projeleriyle tarihi konut kampanyasına destek veriyor...Türkiye Ekonomisini koronavirüs salgınının olumsuz etkisinden kurtarmak için hükümetin başlattığı teşvik ve kampanyalar birçok sektöre canlılık getirirken inşaat sektöründe canlılık günden güne artıyor. Hazine ve Maliye Bakanlığı öncülüğünde kamu bankalarının konut kredilerini 12 ay ödemesiz, 15 yıl vade ve aylık yüzde 0,64 oranına düşürmesiyle konut alıcıları satış ofislerine akın etti. 

İnşaat sektöründeki 30 yıllık deneyimiyle bugüne dek 16 bini aşkın aileyi konut sahibi yapan İhlas Yapı, Bizim Evler ve Marmara Evleri markalı projeleriyle tarihi konut kampanyasında yerini alıyor.

Bizim Evler 8, Bizim Evler Güzelce ve Marmara Evleri 4’de 12 ay ödemesiz, 15 yıl vade, aylık yüzde 0,64 oran uygulayan ve tarihi fırsatla konut alımını kola hale getiren İhlas Yapı’nın markalı projelerne alıcılardan büyük ilgi görüyor. Ispartakule’de Bizim Evler 8, Beylikdüzü’nde Marmara Evleri 4 ve Büyükçekmece’de Bizim Evler Güzelce projelerinin satış ofislerine akın eden konut alıcıları tarihi fırsat kampanyası ile ev sahibi oluyor.

ZEKİ CELEP, “TARİHİ KONUT KAMPANYASINDA FIRSATI KAÇIRMAYIN”

Kamu bankalarının konut kredilerini indirmesi sektör temsilcilerini oldukça mutlu ettiğine dikkat çeken İhlas Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Celep, “Hükümetimizin birçok alanda yapmış olduğu teşvik hamlelerinin yanı sıra konutta hayata geçirdiği bu tarihi fırsat kampanyası sektörümüze canlılık kattı.  İhlas Yapı olarak bizlerde tarihi konut kampanyasına; Bizim Evler 8,  Marmara Evleri 4 ve Bizim Evler Güzelce projelerimizle katıldık. Müşterilerimize, 12 ay ödemesiz, 15 yıl vade ve aylık yüzde 0,64 oranı uyguluyoruz. Bu tarihi kampanyanın, İhlas Kalitesi ile birleşmesiyle satış ofislerimizde son derece hareketli günler yaşanıyor. Kalite ve güven noktasında müşteri memnuniyetinin çok yüksek olduğu markalı konutlarımıza ev alma hayali kuran, yatırım yapmak isteyen bütün halkımızı satış ofislerimize bekliyoruz” diye konuştu.

BİZİM EVLER 8

Ispartakule’de Bizim Evler sakinlerinin aşina olduğu ayrıcalıkları Bizim Evler 8’de de yaşatan İhlas Yapı, iki bloktan oluşan özel projesinde 236 daire ile 29 cadde dükkanı bulunuyor.

2+1’den 4+1’e konforlu daire tiplerine yer verilen projede; spor alanları, kapalı yüzme havuzu, süs havuzları ve çocuk oyun alanlarıyla site sakinlerine fırsatlar sunuluyor. Ispartakule’nin merkezinde konumlanan Bizim Evler 8, eğitim kuruluşlarına ve semt pazarına yakınlığı ile de dikkat çekiyor.  

Başakşehir Şehir Hastanesi, İstanbul Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, bağlantı yolları, Gebze- Halkalı Tren hattı ile bağlantılı banliyö tren hattı, inşa edilmeye başlanan Metro gibi mega projelerin kesişim noktasında yükselen Bizim Evler 8; sakinlerine huzur, yatırımcılarına ise kazanç vadediyor.

MARMARA EVLERİ 4

Marmara Evleri 4 projesini Beylikdüzü’nün merkezinde E-5 Karayolu ile Marmara Denizi arasında inşa eden İhlas Yapı, hayatı kolaylaştıran konforlu konutlarını aile öncelikli bir yaşam anlayışıyla hayata geçiriyor. 

Toplamda 44 dükkan ile geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip 639 konutun yer aldığı Marmara Evleri 4’de 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Projede dairelerin büyüklükleri 127 metrekare ile 204 metrekare büyüklükte değişiklik gösteriyor.

Geniş peyzaj alanlarının yer aldığı projede; kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun parkı, açık spor alanları, yürüyüş yolları, mescit, taziye evi, bay ve bayanlara özel ikişer adet fitness salonu, hamam ve saunalar yer alıyor. Proje; estetik mimarisi, ankastreli birinci sınıf konforlu daireleri, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği dükkanları ve zengin yaşam alanlarıyla konut sahiplerine ayrıcalıklı bir yaşam vaadediyor. 

Ulaşım açısından İstanbul’un en işlek ulaşım aksı E-5 Karayolu ile TEM Otoyolu’na yakın bir konumda bulunan Marmara Evleri 4; Eğitim ve Sağlık kurumlarının yanı sıra sahile, yat limanına ve AVM’lere yakın konumu ile de ilgi görüyor.

BİZİM EVLER GÜZELCE

Büyükçekmece bölgesinin en büyük projesi olarak dikkat çeken ve Marmara denizine nazır bir noktada konumlanan Bizim Evler Güzelce’de 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan daire tipleri bulunuyor. Az katlı yapılaşmanın olduğu Güzelce’de sahile ve marinaya yürüme mesafesinde konumlandırılan proje, 709 konut ve 111 ticari üniteden meydana geliyor. 

60 bin metrekare büyüklüğündeki alanın peyzaja ayrıldığı Bizim Evler Güzelce’de, özel dizayn edilen bisiklet yolu ve koşu parkurunun yanı sıra; 2 adet sosyal tesis, dört mevsim kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, çocuk oyun alanları, futbol, voleybol ve basketbol sahalarına yer verildi. 

E-5 Karayolu’na cepheli cadde dükkanlarıyla bölgenin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanan projede ayrıca oyun salonları, göl kafe, yürüyüş yolları, mescit, çok maksatlı salon ile kreş ve anaokulu da bulunuyor. 
İstanbul’un en işlek ulaşım aksında konumlanan ve toplu ulaşım ağı ile çevrili bir bölgede yükselen Bizim Evler Güzelce, E-5 Otoyolu’nun yanı başında konumlanıyor.

Zeki Celep: Konut satışları kademeli olarak artacak!