İka Grup Yapı İnşaat Mermer Hafriyat Gıda Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İka Grup Yapı İnşaat Mermer Hafriyat Gıda Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu! İka Grup Yapı İnşaat Mermer Hafriyat Gıda Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İka Grup Yapı İnşaat Mermer Hafriyat Gıda Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi Aydın Karataş tarafından 500 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.


İka Grup Yapı İnşaat Mermer Hafriyat Gıda Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi 500 bin TL sermaye ile bugün Aydın Karataş tarafından kuruldu. 


İka Grup Yapı İnşaat Mermer Hafriyat Gıda Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi iş konusu; a. Her türlü insaat taahhüt isleri; konut, isyeri, ticarethane insaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazive arsalar almak bunlar üzerinde veya baskalarına ait arsa vearaziler üzerinde kat karsılıgı binalar yapmak. b. Yurt içinde ve yurt dısında her türlü resmi ve özel sektöre ait insaat taahhüt ve montaj isleri yapmak ve müstakil konut, is hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri insa etmek ve kiraya vermek. c. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kurulusları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleyeçıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapıların her türlü insaat islerini anahtar teslimi taahhüt etmek.ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.İka Grup Yapı İnşaat Mermer Hafriyat Gıda Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi Adres; Barbaros Hayrettin Paşa Mah. Nazım Hikmet No.84 A/221 Esenyurt