Ikea Ümraniye adres ve ulaşım yol tarifi!

Ikea Ümraniye adres ve ulaşım yol tarifi! Ikea Ümraniye adres ve ulaşım yol tarifi!

Ikea Ümraniye mağazasına nasıl gidilir? Ikea İstanbul Anadolu yakası mağazası ulaşım bilgileri nelerdir? Ikea Ümraniye nerede? Ikea Ümraniye yol tarifi nasıl? İşte Ikea Ümraniye mağazasına nasıl giderim? diye soranlara cevaplar...


Ikea Ümraniye mağazasına Avrupa yakasından Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet (FSM) Köprüsü üzerinden ulaşılabilir. İşte Ikea Ümraniye mağazasına ulaşım bilgileri ve yol tarifi...

Boğaziçi Köprüsü'nden Ikea Ümraniye'ye ulaşım!


Boğaziçi Köprüsü'nü geçtikten sonraki 3. sapaktan Şile-Çekmeköy yoluna girin. Yol ikiye ayrıldığında Çekmeköy yönünden sola sapın. 2 tünel geçtikten sonra Sarıgazi tabelasından sağa girip 50 metre ilerleyince Ikea Servis Yolu'na ulaşabilirsiniz. 


FSM Köprüsü'nden Ikea Ümraniye'ye ulaşım! 


Fatih Sultah Mehmet Köprüsü'nü geçtikten sonraki 3. çıkıştan Şile - Sarıgazi yoluna girin. İlk sapaktan Sarıgazi yoluna yönelerek Ikea Servis Yolu'na ulaşabilirsiniz. 


Pendik - Tuzla istikametinden Ikea Ümraniye'ye ulaşım!


Kozyatağı Carrefour yanından Fatih Sultan Mehmet TEM Yoluna girip Sarıgazi - Çekmeköy çıkışına sapın. Ümraniye tabelası doğrultusunda ilerleyerek Ikea Servis Yolu'na ulaşabilirsiniz. 


Ikea Ümraniye'ye toplu ulaşım!


Ikea Ümraniye'ye giden İETT otobüsleri ve metrobüs ile ulaşım için tıklayın!İkea Ümraniye mağazası ne zaman açıldı? Öğrenmek için tıklayın!Ikea Ümraniye iletişim!


Adres: Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Balkan Caddesi No:62 Ümraniye-İstanbul

Müşteri Hizmetleri Telefonu: 444 IKEA

                                           444 4 532 

Faks: 0 216 528 0 508

Web: www.ikea.com.tr