28 / 11 / 2022

İlk kez ING’li olacaklara özel kampanya! İNG’den yüzde 0,99 faizle kredi imkanı…

İlk kez ING’li olacaklara özel kampanya! İNG’den yüzde 0,99 faizle kredi imkanı…

İNG Bank’tan ilk kez İNG Bank müşterisi olacak vatandaşlara müjde! Hemen şimdi İNG Bank’lı olan bütün müşteriler bu fırsattan yararlanacak. İşte İlk kez ING Bank müşterisi olacaklara özel kampanya için acele edin. İşte Turuncu Ekstra’lılara özel kampanya detayları…İlk kez İNG Bank müşterisi olanların kullanabileceği ihtiyaç kredinizi Turuncu Ekstra'lı olarak kullanabilir ve nakit iade avantajından faydalanırsınız. Kredi faiziniz ne olursa olsun, %0,99 oranında faturanıza yansır. Geri ödemelerinizi ise 12 ay vadeye kadar yararak rahatça ödeyebilirsiniz.

İNG Bank kampanyayı duyurdu. İlk defa ING Bank’lı olacak müşterilere özel kampanya yaptı. Kampanyanın şartları belli oldu. İhtiyaç Kredi limitiniz ve geri ödeme koşulları da açıklandı

İlk kez ING’li olacaklara özel kampanya! İNG’den yüzde 0,99 faizle kredi imkanı…

Buna göre kampanyaya katılan yeni İNG Bank müşterilerine özel, 20.000 TL'ye kadar kullanacağınız ihtiyaç kredisini Turuncu Ekstra'lı olarak kullanırsınız, nakit iade avantajından da faydalanırsınız. Kredi faiziniz ne kadar olursa olsun, ihtiyaç kredinize sadece yüzde 0,99 oranında yansır.

Kampanyadan yararlanmak için, Turuncu Ekstra programına katılmanız ve aylık harcamalarınızın 1.250 TL’sini Turuncu Ekstra Banka Kartı’nız ile yapmanız yeterli olacaktır.

Peki, İlk kez İNG’li müşterilere özel ihtiyaç kredisinin kampanya koşulları nelerdir? Kampanyaya dahil kredi için hangi şartlar gerekiyor? İşte, diğer tüm detaylar…
Geri Dön