İMSAD, Siyasi İklim ve Ekonomik Gelişmeler toplantısını yarın yapacak!

İMSAD, Siyasi İklim ve Ekonomik Gelişmeler toplantısını yarın yapacak! İMSAD, Siyasi İklim ve Ekonomik Gelişmeler toplantısını yarın yapacak!

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği ( Türkiye İMSAD ) yılda dört kez düzenlediği ‘Ekonomi Toplantısı’nın ikincisini ‘Siyasi İklim ve Ekonomik Gelişmeler’ konu başlığı ile yarın gerçekleştirecek.



Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) yılda dört kez düzenlediği ‘Ekonomi Toplantısı’nın ikincisini ‘Siyasi İklim ve Ekonomik Gelişmeler’ konu başlığı ile 12 Haziran 2014 tarihinde, Ortaköy Feriye Lokantası - Hamdi Sever Salonu’nda gerçekleştirecek.   

 

Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Dündar Yetişener'in açış konuşmasını yapacağı toplantıda,  Türkiye İMSAD’ın her ay yayımladığı ‘Aylık Sektör Raporu’nun, Mayıs 2014 verilerine göre, Türkiye ekonomisinin makro büyüklükleri ile inşaat ve inşaat malzemeleri sektörüne ilişkin veriler değerlendirilecek.

 

Bloomberght TV Yayın Koordinatörü Cüneyt Başaran, konuk konuşmacı olarak katılacağı toplantıda “Gelişmekte olan ülkeler ve Türkiye için 2014’ün ikinci yarısında beklenen riskler ve fırsatlar“ konulu bir sunum yapacak. Nişantaşı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerem Alkin ve Ekonomi Strateji Danışmanlık Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Can Fuat Gürlesel’in, dünya ve Türkiye ekonomisine ilişkin gelecek beklentileri ve öngörülerini anlatacakları toplantı yarın Feriye Lokantası'nda saat 08:30'da başlayacak.