21 / 03 / 2023

İncek Prestij 2015 sonunda teslim edilecek!

İncek Prestij 2015 sonunda teslim edilecek!

Fırat ve Dema İnşaat'ın projesi İncek Prestij 2015 sonunda tamamlanacak. İncek Perstij'de tematik bahçeler, teras bahçeler, açık ve kapalı yüzme havuzları, plaj havuz, spor merkezleri yer alıyor.
Ankara'nın gözde konut projelerinden İncek Prestij başkentin yeni cazibe merkezi İncek'te yükseliyor. Fırat ve Dema İnşaat'ın projesi 2015 sonunda tamamlanacak. Fırat ve Dema İnşaat'ın sahipleri İsmail Mert Fırat, Sırrı Karahancı ve Faruk Fukara projelerinin kusursuzu arayanlara hitap ettiğini söyledi. 


İnşaat sektörünün öncü firmalarından Fırat ve Dema İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen ve Ankara'nın iddialı konut projelerinden biri olan İncek Prestij'in inşaatı tüm hızıyla sürüyor. Anahtar teslim tarihi Aralık 2015 olarak belirlenen proje, Ankara'nın yeni çekim merkezi İncek'te yükseliyor. 

Fırat İnşaat'ın sahibi İsmail Mert Fırat "Hayatın her alanında kusursuzluğu arayan ve ömür boyu prestij sahibi olmak isteyenler için tasarlanan projemiz yeni bir yaşam vaat ediyor" dedi. Fırat "60.000 m2 alan üzerine kurulu, 765 konuttan oluşan İncek Prestij, 1+1'den 6+2'ye, Yalı Loftlardan 45 katlı Prestij Kule'ye uzanan farklı seçenekleriyle Ankara'nın en ayrıcalıklı projesi" diye konuştu. 


VÎP HİZMET SUNULACAK 

Dema İnşaat'ın sahiplerinden Sırrı Karahancı ise "Doğayla iç içe tematik bahçeler, teras bahçeler, açık ve kapalı yüzme havuzları, plaj havuz, spor merkezleri, resepsiyon, VIP hizmetler gibi pek çok özelliğe sahip olan İncek Prestij, uygun fiyatlar sunan kampanyaları ile yatırımcıların ilgi odağı haline geldi" dedi. 

Telefon: 444 9 765


Web adresi: incekprestij.com

Telefon: 444 9 765Sabah


Geri Dön