Indesit Prime'dan yeni ankastre fırın

Indesit Prime'dan yeni ankastre fırın

Indesit Prime ankastre fırınların en maharetlilerinden "IF 89 K.A IX" modeli, 8 pişirme programı sayesinde her çeşit yemeği mükemmel şekilde hazırlıyorIndesit Company'nin göz alıcı, zarif ve modern çizgisiyle dikkat çeken Indesit Prime Serisi'nden seçeceğiniz ankastre fırınlar, yemek yapmayı sizin için daha zevkli hale getiriyor. Indesit Prime ankastre fırınların en maharetlilerinden "IF 89 K.A IX" modeli, 8 pişirme programı sayesinde sizin için her çeşit yemeği mükemmel şekilde hazırlıyor.

Ünlü tasarımcı  Giorgetto Giugiaro imzasını taşıyan ve Indesit'in yenilikçi yüzünü yansıtan Indesit Prime Serisi, mutfaklar için yüksek teknolojili seçenekler sunuyor. Prime serisinde yer alan IF 89 K.A IX multifonksiyonel ankastre fırınlar en kolaydan zahmetlisine kadar her çeşit yemeğin mükemmel şekilde hazırlanmasını sağlıyor. 

Sekiz ayrı pişirme programına sahip olan bu özel fırın ile lezzetli pizzalar, ızgaralar ve geleneksek et yemekleri yapılıyor; hızlı pişirme programı sayesinde ise birbirinden pratik yemekler hazırlanıyor. A enerji sınıfına sahip olan Indesit Prime IF 89 K.A IX ankastre fırınlarda yer alan multi pişirme fonksiyonu, üç farklı yiyeceği aynı anda, kokuları birbirine karışmadan pişiriyor.  

İç aydınlatmasıyla mutfaklarda sıcak bir atmosfer yaratan Indesit Prime IF 89 K.A IX ankastre fırınlar, kolay anlaşılır göstergeleriyle pratik kullanımının kapılarını aralıyor. Yeni Indesit Prime ankastre fırınlarda yer alan dijital ekran sadece göz zevkine hitap etmekle kalmıyor, ısı seviyesi ve pişirme süresi hakkında kullanıcıyı da bilgilendiriyor.

Indesit Prime Serisi IF 89 K.A IX Ankastre Fırın Satış Fiyatı: 755 TL.

Indesit Company Hakkında

Indesit Company Avrupa'nın ikinci büyük ev aletleri üreten kuruluşu. Hâlen yönetim kurulu başkanı olan Vittorio Merloni tarafından 1975'te kurulan şirketin hisse senetleri, 1987'den bu yana Milano'da işlem görüyor. Indesit, Hotpoint-Ariston ve Scholtès ana markalarından oluşan Indesit Company, 2006'dan beri yılda 16 milyondan fazla ev aleti satarak 2008 yılında "3,2 milyar Avro" satış rakamına ulaştı. Indesit Company'nin dünya çapında 16 üretim tesisi, 24 ticari şubesi ve 17 binin üzerinde çalışanı bulunuyor.