İnşaat sektöründe 13 firma eleman arayışında

İnşaat sektöründe 13 firma eleman arayışında

A-Z Yapı, Sinerji, Sistem Yapı'nın aralarında olduğu 13 firma çeşitli departmanlar için eleman alacak.


1. Altın Gayrimenkul A.Ş.: Emlak işinide uzman ve profesyonel, sertifikalı emlakçılar yetiştirmeyi amaçlayan şirket bünyesinde görevlendirmek üzere  gayrimenkul danışmanları alacak. Başvurular en geç 31 Aralık 2008 tarihine kadar 0 212  654 17 60 nolu telefona yapılabilir.

2. Sinerji: Rusya'da cephe giydirme, ışıklık ve metal kenetli çatı işlerinde görevlendirmek üzere eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; cephe ve çatı kaplamalarında tüm şantiye imalatları konusunda en az son 5 yılı şantiye tecrübeli mimar ya da inşaat mühendisi olan şantiye şefi (Ref: ŞŞ), cephe saha giydirme saha uygulamalarında 2-5 yıl deneyimli şantiye teknikerleri (Ref: ŞT), nivo, total station vb. ölçüm aletlerini kullanabilen topoğraf - harita teknikerleri (Ref: THT), en az 3 yıl cephe sektöründe tecrübeli mimar - inşaat mühendisi - tekniker (Ref: MİT). Adaylar referans numarasını girerek başvurularını esin.er@nova-tr.com adresine yollayabilir.

3. Toca Mimarlık: Mimarlık Ofisinde görevlendirmek üzere eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; tasarım gücüne sahip, üç boyutlu çizim yapabilen mimarlar (Ref: M), minimum 2 yıl proje bürosu deneyimli, autocad, revit, 3dSMAx gibi 2 ve 3 boyutlu tasarım programlarını etkin kullanabilen, yurtdışı seyehat engeli olmayan mimarlar (Ref: PM), Türkçe - Azerice çeviri yapabilecek, toplantı organizasyonları yapabilecek tercüman (Ref: T). Adaylar başvurularını tocaarc@gmail adresine gönderebilecek.

4. ARTC Mimarlık: Kartal'da akrilik mutfak tezgahı imalatında görevlendirmek üzere eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; mobilya ustaları, satış elemanı, mimar, muhasebe sorumlusu. Başvurular 0 216 385 51 09 numaralı telefona, 0 216 363 47 61 numaralı faksa ya da info@artcmimarlik.com adresine gönderebilir.