23 / 09 / 2023

İş Bankası'ndan 20 bin TL açıklaması. İş Bankalı olmayan acil gelsin okusun

İş Bankası'ndan 20 bin TL açıklaması. İş Bankalı olmayan acil gelsin okusun

İş Bankası tarafından İş Bankalı olmayan vatandaşlara yönelik flaş bir açıklama yapıldı. Banka tarafından İş Bankalı olan vatandaşlara yönelik çok önemli bir ödeme yapılacak.Bankalar yeni dönem öncesinde müşterilerini artırmak adına yaptıkları çalışmalara hız kesmeden devam ediyorlar. O bankalar arasında İş Bankası da yer alıyor. İş Bankası, müşterisi olmayan vatandaşlara yönelik flaş bir açıklama gerçekleştirildi. İş Bankası'na geçen vatandaşları büyük bir avantaj bekliyor. 

Bu avantajın detayları da yine İş Bankası tarafından vatandaşlarla paylaşıldı. 
İŞ BANKASI DETAYLARI AÇIKLADI

İş Bankası tarafından detaylara ilişkin gerçekleştirilen açıklamada şu ifadeler yer aldı: 

"Kampanyadan 06.09.2023 - 30.09.2023 tarihleri arasında İşCep “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvuruları onaylanmış müşteriler yararlanabilecektir.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans sadece 6 ay vade için geçerlidir. 

Kampanyadan yararlanmak için, kullanılacak Taksitli Nakit Avans tutarı 300 TL ile 20.000 TL arasında olacaktır.

Sadece İşCep ve Maximum Mobil kanallarından kullanım sağlanabilecektir. 

Kullanılabilecek Taksitli Nakit Avans tutarı, kartın kullanılabilir nakit avans limiti ile sınırlandırılmıştır.

Kampanya kapsamında tanımlanan Faizsiz Taksitli Nakit Avans tutarı, azami 2 seferde ve toplamda tanımlanan tutarı geçmeyecek şekilde kullanılabilecektir.

Kredi kartı başvurusu onaylanan müşteriler, kredi kartının fiziki teslimini beklemeden Maximum Mobil’den kredi kartı limitinin % 50’sini aşmamak koşuluyla 5.000 TL ‘ ye kadar (5.000 TL dahil) kampanya kapsamında faizsiz Taksitli Nakit Avans kullanabilecektir. 

6 aydan farklı vadelerde ve 20.000 TL üzeri tutarlarda geçerli faiz oranları uygulanacaktır.

Kampanya kapsamı İşCep, Müşteri Olmak İstiyorum özelliğinden İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvurusu yaparak, başvuruları onaylanan müşteriler için geçerlidir.

Kampanya tanımlamaları her müşteri için kredi kartı başvuruları onaylarını takip eden 7 iş günü içinde yapılacak ve kampanyadan yararlanma süresi 31.10.2023’de sona erecektir.

Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 sefer yararlanabilecektir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Kredi Kartları, (İş Bankası Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kredi Kartı, İş Bankası Vergi Kart, İş Bankası Bayi Kart, KGF Kart hariçtir).

Esnaf ve Gerçek Kişi Tacir müşterilerimize ait Bireysel Kredi Kartları ile yapılan taksitli nakit avans işlemleri için müşteri bazında limit 10.000 TL olarak uygulanacaktır.

İş Bankası kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar." 

 

 

Geri Dön