Ispartakule Banu Evleri 2 ödeme seçenekleri!

Ispartakule Banu Evleri 2 ödeme seçenekleri!

Firma: Hasanoğlu İnşaat

Proje: Banu Evleri Ispartakule 2

Banu Evleri 2 projesi İstanbul Avcılar'a bağlı Ispartakule'de yer alıyor. Yüzde 60'ı tamamlanan proje daire ve ticari alanlardan oluşuyor...Banu Evleri 2 projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire alternatifleri sunuluyor. Proje İstanbul Avrupa Yakası Ispartakule'de yükseliyor.


Hasanoğlu İnşaat imzası taşıyan Banu Evleri 2 Ispartakule projesi toplam 220 adet daire ve 16 adet ticari birimden meydana geliyor. İnşaat çalışmaları yüzde 60 oranında tamamlanan proje 14 katlı dört blok olarak planlandı. 


Ispartakule Banu Evleri 2 ödeme seçenekleri!

Banu Evleri 2 projesinde 60 aya kadar vade fırsatıyla ev sahibi olunabiliyor. Projede teslimlerin 2018 Ağustos ayında gerçekleşmesi planlanıyor. 


Banu Evleri Ispartakule 2'de; basketbol/voleybol Sahası, çocuk oyun alanları, sauna, hamam, fitness center, kapalı yüzme havuzu, mescit ve açık/kapalı otopark gibi olanaklar da mevcut. 


Banu Evleri Ispartakule 2 projesi konum olarak; TEM otoyoluna 2 km, E-5 karayoluna 8 km, 3. Havalimanına 25 km, Kuzey Marmara Otoyoluna 20 km mesafede yer alıyor. 


Banu Evleri Ispartakule 2 iletişim:

Tel: 444 93 13

Web: http://banuevleri.com.tr/

Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor