Ataşehir Finans Merkezi ihalesinde 2 teklif, 3 teşekkür!

Ataşehir Finans Merkezi ihalesinde 2 teklif, 3 teşekkür!     Ataşehir Finans Merkezi ihalesinde 2 teklif, 3 teşekkür!

5 istekli firmanın katıldığı Ataşehir Finans Merkezi ihalesi 1. oturumunda 2 teklif verildi...Ataşehir Finans Merkezi ihalesinde dün yapılan 1. oturuma 5 istekli firma katıldı. Ataşehir Finans Merkezi ihalesinin pazarlık ve açık artırma usulü ile yapılacak olan 2. oturumunun tarihi ve saati istekli firmalara bildirilecek.


Ataşehir Finans Merkezi ihalesinin 1. oturumunda Mesa Mesken Sanayi A.Ş, Akdeniz İnşaat ve Eğitim Hizmetleri A.Ş, Teknik Yapı Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş, Ege Yapı LTD. ŞTİ. ve GAP İnşaat Yatırım ve Dış Ticaret A.Ş ile Varyap Varlıbaşlar Yapı San. Tur. Yat. ve Elek. Ürt. A.Ş iş ortaklığı  firmaları katıldı.


Ataşehir Finans Merkezi ihalesine ortak olarak katılan GAP İnşaat Yatırım ve Dış Ticaret A.Ş ile Varyap Varlıbaşlar Yapı San. Tur Yat. ve Elek. Ürt. A.Ş firmaları ve Akdeniz İnşaat ve Eğitim Hizmetleri A.Ş firması teklif verdiler.

Mesa Mesken Sanayi A.Ş, Teknik Yapı Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş ile Ege Yapı LTD. ŞTİ firmaları teşekkür ederek çekildi. Verilen yazılı tekliflerde Akdeniz İnşaat ve Eğitim Hizmetleri A.Ş ;


Arsa Satışı Karşılığı Satış Toplam Geliri : 1.100.000.000,00 TL+KDV


Arsa Satışı Karşılığı Şirket Payı Gelir Oranı : Yüzde 2,10


Arsa Satışı Karşılığı Şirket Payı Toplam Geliri : 23.100.000,00 TL+KDV

GAP İnşaat Yatırım ve Dış Tic. A.Ş, Varyap Varlıbaşlar Yapı San. Tur. Yat. ve Elek. Ürt. A.Ş ortak teklifi ;Arsa Satışı Karşılığı Satış Toplam Geliri : 600.000.000,00 TL+KDVArsa Satışı Karşılığı Şirket Payı Gelir Oranı : Yüzde 0,10Arsa Satışı Karşılığı Şirket Payı Toplam Geliri : 600.000,00 TL+KDV
Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com