İstanbul Tower’da ticari ünitelerin kirası 8 bin lira!

 İstanbul Tower’da ticari ünitelerin kirası 8 bin lira!


Firma: Keleş İnşaat

Proje: İstanbul Tower


Bayrampaşa’da hayata geçen İstanbul Tower projesinde kira bedelleri 8 bin liradan başlıyor. Satılık ünitelerde peşin ödemelere indirim uygulanıyor


İstanbul Tower projesi Bayrampaşa’da 6 bin 500 metrekare alan üzerinde yükseliyor.  İstanbul Tower  projesinde 9 adet, 7,20 metre yüksekliğinde asma katlı, 10 adet 3,20 metre yüksekliğinde tek katlı dükkan bulunuyor. 

Ofislerin alanları 70 ile 600 metrekare arasında değiştiği İstanbul Tower’da toplam 75 adet ofis bulunuyor. 19 adet dükkanın yer aldığı projede dükkan alanları ise 265 ile 445 metrekare arasında değişim gösteriyor.Projede dükkanların ve ofislerin alanları değiştirilebiliyor.

İstanbul Tower projesinde yer alan ticari alanların kiraları 8 bin lira ile 12 bin lira arasında değişim gösteriyor. Satılık ünitelere peşinde indirim yapılan projede banka kredisi kullanmak mümkün.

Teknik bakımdan gerekli olan her şeyi barındıran projede  plaza giriş resepsiyonu, kartlı ve turnikeli geçiş, Samsung  VRF İklimlendirme  merkezi ısıtma ve soğutma  sistemi, 24 saat kamera ve güvenlik, tüm katlarda yangın alarmı, sprinter yangın söndürme sistemi, hızlı ve en iyi teknolojinin kullanıldığı üç asansör bulunuyor. Bayrampaşa İstanbul Tower’da Marmara denizi, Adalar, Haliç ve Maslak manzaralı projede 110 araç kapasiteli 2 bin 800 metrekarelik otopark bulunuyor. 


0212 544 11 03

http://www.istanbul-tower.com/

 Gülay Odabaşı

projeye sor