İstHanbul`un emlakçısı estatium.com olacak

İstHanbul`un emlakçısı estatium.com olacak

İstHanbul Evleri'ndeki ticaret merkezinde yer alan sağlık merkezinin satışı, estatium.com aracılığıyla yapılacak.Han Yapı, ilk konut projesi olan İsthanbul Evleri'ndeki ticaret merkezinde yer alan sağlık merkezinin satışı için, sektörde bir ilki gerçekleştirerek, Estatium.com ile işbirliğine gitti.


Han Yapı Pazarlama Müdürü Elif Pehlivanlı, online emlak platformu olan Estatium.com'un, ticaret merkezinin içinde yer alan sağlık merkezi-polikliniğin satışında aracı olacağını söyledi. Estatium.com'un, online sağlık danışmanlığı hizmetleri veren Hospitalium.com tarafından kurulduğunu ifade eden Pehlivanlı, bu nedenle Estatium.com'u tercih ettiklerini kaydetti. Pehlivanlı, bu işbirliği sayesinde yaklaşık 650 sağlık kuruluşunda yer alan 3 bin 600 kişiye elektronik posta yolu ile ulaştıklarını vurgulayarak şunları söyledi: "Bunun yanı sıra Estatium.com sitesine girenler ticari merkezlerin satışı ile ilgili bilgilere ulaşabiliyorlar. Ayrıca satışla ilgili tüm bilgileri Estatium çalışanlarına aktardık. Buradaki arkadaşlarımız potansiyel müşterilerden gelebilecek her türlü soruya yanıt verecek durumdalar. Estatium çalışanları web sitesi üzerinden text chat veya video chat aracılığıyla ziyaretçilerin tüm sorularını online olarak yanıtlıyorlar."

KASIM 2008'DE TESLİM

Beylikdüzü'nde bin 660 konutuyla yepyeni bir yaşam kuran ve bölgenin en kaliteli, güvenilir ve seçkin sitesi olan İsthanbul Evleri'nde inşa edilen ticaret merkezi Kasım 2008'de teslim edilecek. İsthanbul Evleri sakinlerine ve çevrede yaşanlara hizmet vermesi planlanan ticari merkezinde sağlık merkezi-poliklinik dışında, market, güzellik merkezi, spor ve kişisel bakım merkezi, açık-kapalı yüzme havuzu, kreş, restoranlar, dükkânlar ve işyerleri bulunacak.

(Yeni Şafak)