İstMarina AVM bugün açılıyor!

İstMarina AVM bugün açılıyor!

Bostancı-Pendik sahil yolu üzerinde hayata geçirilen İstMarina AVM kapılarını bugün açıyor.Emlak Konut GYO ve DAP Holding ortaklığı ile Kartal'da hayata geçirilen İstMarina AVM kapılarını bugün açıyor. 

250 milyon Euro yatırım bedeliyle yükselen Dap İstMarina AVM’de yaklaşık 200 mağaza yer alıyor.

'Dünyanın En İyi Yapı Geliştirme Projesi' ödüllü İstMarina'nın önemli bir parçasını oluşturan İstMarina AVM'de 70 bin metrekare kiralanabilir alan bulunuyor. 

İstmarina AVM'de hangi mağazalar var?
LCW, Macrocenter, Bodrum Mantı, Koton, Defacto, Zara, Sait Efendi, Alaçatı Muhallebicisi, Kahve Dünyası, Marks and Spencer, Starbucks, Vakko, Network ve Praktiker.


İstmarina AVM'ye nasıl gidilir?

Bostancı-Pendik sahil yolu üzerinde hayata geçirilen İstMarina AVM’ye, karayolu bağlantılarının yanı sıra Kadıköy-Pendik ve Bostancı-Pendik arasında işlemekte olan İETT hatları sayesinde toplu taşıma araçlarıyla da ulaşmak mümkün. Haydarpaşa Garı’na 2018 tarihi sonunda ulaşması beklenen Ankara-İstanbul Yüksek Hızlı Tren hattı da İstMarina AVM’nin içerisinden geçiyor.

İstmarina projesi Acıbadem Hastanesi ve Mektebim Okulları'nı da içerisinde barındırıyor. Mektebim Okulları'nın eğitim öğretime başladığı projedeki Acıbadem Hastanesi'nin de yıl sonunda açılması planlanıyor.