26 / 05 / 2022

İstWest'ten ödeme kolaylığı 60 ay vade: 1+1 daireler 335 bin TL!

İstWest'ten ödeme kolaylığı 60 ay vade: 1+1 daireler 335 bin TL!

Firma: Fer Yapı ve Boyner Holding

Proje: İstwest

Avrupa yakasının en prestijli projesi İstWest, kolay ödeme seçenekleri ile ev sahibi yapmaya devam ediyor. 1+1 daire fiyatları 335 bin TL...Avrupa yakasının en prestijli projesi İstWest, kolay ödeme seçenekleri ile ev sahibi yapmaya devam ediyor. İstWest’ in “Zor beğenirim, kolay ödemek isterim” kampanyasında, ödemeler Ocak 2014’te başlarken faizlerde yüzde 0,53 fırsatı sunuluyor. İstWest’ ten ev alanlar Bahçelievler Basın Ekspres Yolu’nun en donanımlı projesinde bu yaz yaşam başlıyor.


 İstWest ten ödeme kolaylığı 60 ay vade: 1+1 daireler 335 bin TL!


FerYapı – Boyner girişimiyle hayata geçirilen İstWest, ev sahibi olmak isteyenlere ödeme kolaylığı sunmaya devam ediyor. “Zor beğenirim, kolay ödemek isterim” diyen ve ev sahibi olmak isteyenler peşinatlarını da banka taksitlerini de Ocak 2014’te ödemeye başlıyor. Zengin sosyal olanaklara sahip İstWest’e özel kampanya kapsamında taksitlerinizi öderken de  60 ay vade ve yüzde 0,53 faiz oranı ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. 


Ödemesini 2014 yılında yapacaklar bu yaz evine taşınabiliyor.

4.500 m2 büyüklüğündeki kapalı sosyal tesisi ve 70.000 m2’de sadece 1.000 konutun yer almasıyla diğer projelerden ayrışan  İstwest  ‘in yeni kampanyası ile dileyenler bu yaz evlerine taşınabiliyor. Rahat ulaşım imkânları ve şehrin kalbinde yer alan eşsiz lokasyonuyla satışa çıktığı ilk günden itibaren yoğun ilgi gören İstWest’te stüdyodan 4+1’e kadar birçok daire tipiyle farklı yaşam alanları sunuluyor.


Zor beğenenler İstWest’e bayılacak!

İstWest ’in hemen altında kapılarını açacak olan ve üstü açık mimarisi ile benzersiz bir alternatif sunan İstWest Alışveriş Meydanı da zor beğenenler için ayrıcalıklı bir özellik olarak ön plana çıkıyor. 70 ile 3bin metrekare arasında değişik çözümler sunan İstWest Alışveriş Meydanı; içindeki şık kafeleri, restoranları ve alışveriş imkânlarıyla bölgede fark yaratıyor. Sosyal yaşam alanları ile dikkat çeken İstWest; şehrin merkezindeki eşsiz konumu, prestijli mimarisi, her yaş grubundan çocuklar için özel oyun alanları, yetişkinler için geliştirdiği sosyal donatıları, özel peyzaj düzenlemeleriyle doyasıya yeşil alanları, kış bahçesi, zen bahçesi, meyve bahçesi, yürüyüş parkurları, evcil hayvan parkı, 5 farklı yüzme havuzu, açık ve kapalı spor alanları, 7 gün 24 saat çözüm sunan Back Up Concierge hizmeti ve İstWest Alışveriş Meydanı ile Avrupa yakasının en prestijli projesi olarak göze çarpıyor.Telefon: 0212 552 09 09

Web adresi: www.istwest.com


projeye sor