İzmir Mamurbaba Palma Villaları'nda 950 bin Euro'ya! Hemen teslim!

İzmir Mamurbaba Palma Villaları'nda 950 bin Euro'ya! Hemen teslim! İzmir Mamurbaba Palma Villaları'nda 950 bin Euro'ya! Hemen teslim!

Mamurbaba Palma Villaları'nda hemen teslim durumdaki son iki villa 950 bin Euro ile 1 milyon Euro'ya alıcılara sunuluyor9 adet tripleks villadan meydana gelen  İzmir Mamurbaba Palma Villaları'nda satılmamış 2 konut bulunuyor. Hemen teslim durumda olan Mamurbaba Palma Evleri'nin arsa alanı 7 bin 400 metrekare olarak belirlendi. Satılık villaların biri 950 bin Euro'ya, diğeri ise 1 milyon  Euro'ya satışa sunuluyor. Son konutlar için peşin ödeme yapılıyor.
Mamurbaba Palma Evleri; çeşme"ye, Alaçatı Sörf Merkezine ve en yakın alışveriş merkezine 5 dakika uzaklıkta bulunuyor.

FD Yapı  tarafından yapılan Mamurbaba Palma Evleri"nde bodrum katı, giriş katı ve birinci katla birlikte 480 metrekare kullanım alanına sahip her villada 32 metrekarelik müstakil yüzme havuzu ve peyzaj uygulamalı bahçe bulunuyor.
Palma Evleri"nde her villanın bodrum katında 2 yatak odası, 1 çok amaçlı salon, açık mutfak, WC/duş ve makine dairesi bulunuyor. Villaların zemin katlarında; ebeveyn banyolu yatak odası, WC/duş, mutfak ve yemek köşesi, TV köşesi, şömine köşesi ve kış bahçesi bölümleri yer alıyor. Birinci katların oturma planında ise; ebeveyn yatak odası ve 2 banyolu oda yer alıyor.

http://www.fdyapi.com.tr/
0232 723 04 06