İzmir'de evde yangın çıktı!

İzmir'de evde yangın çıktı!Evka-5 Mahallesi'nde bir apartmanın birinci katından alevlerin çıktığını gören mahalle sakinleri, durumu itfaiye ve polise bildirdi. Olay yerine gelen güvenlik güçleri vatandaşları çevreden uzaklaştırırken, itfaiye ekipleri de yangına müdahale etti.


Çiğli ilçesinde bir apartman dairesinde çıkan yangın kısa süreli paniğe neden oldu

Yangında dumandan etkilenen 2 kişi hastaneye kaldırıldı


Çiğli ilçesinde bir apartman dairesinde henüz belirlenemeyen nedenle çıkan yangın, kısa süreli paniğe neden olurken yangında dumandan etkilenen 2 kişi hastaneye kaldırıldı. 


Evka-5 Mahallesi 8925 sokakta bir apartmanın birinci katından alevlerin çıktığını gören mahalle sakinleri, durumu itfaiye ve polise bildirdi. Olay yerine gelen güvenlik güçleri vatandaşları çevreden uzaklaştırırken, itfaiye ekipleri de yangına müdahale etti. 


Üst katlardaki dairelerde bulunan ve dumandan etkilenen çok sayıda apartman sakinine 112 Acil Servis ekipleri müdahale etti. Dumandan etkilenenlerden 2'si Çiğli Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken bazı itfaiye personelinin de dumandan etkilendiği gözlendi. 


İtfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alınarak soğutma çalışmalarına başlanan yangının çıkış nedenin de araştırıldığı bildirildi.


AA