02 / 07 / 2022

İzmit-Büyükada vapur seferleri pazar günü başlıyor!

İzmit-Büyükada vapur seferleri pazar günü başlıyor!

ocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan İzmit-Büyükada vapur seferleri, pazar günü başlayacak. Seferler, 1 - 22 Haziran ile 3 Ağustos-14 Eylül tarihlerinde sadece pazar günleri yapılacak...Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan İzmit-Büyükada vapur seferleri, pazar günü başlayacak.


Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, seferlerin, 1-22 Haziran ile 3 Ağustos-14 Eylül tarihlerinde sadece pazar günleri yapılacağı kaydedildi.


Sefer ücretlerinin 13,5, öğrenciler için de 12,5 lira olacağı ifade edilen açıklamada, Darıca'dan binecek yolcuların 8, öğrencilerin ise 7,5 lira ödeyeceği belirtildi.


 Açıklamada, yolculuk sırasında misafirlere çay ve su ikram edileceği kaydedilerek, "Bunun dışında yapılacak mehtap turları ise 6-21 Haziran ve 7 Temmuz-12 Eylül tarihlerinde her hafta sonu yapılacak. Buradaki fiyat tarifesi tam bilet 10 lira, öğrenci ise 5 lira olarak belinlendi. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da gezi esnasında dondurma, çay ve su ikramı yapılacak" ifadesine yer verildi.


AA