02 / 10 / 2022

İznik'te sağlıklı hayat merkezleri inşa ediliyor!

İznik'te sağlıklı hayat merkezleri inşa ediliyor!

Bursa İl Sağlık Müdürü Dr. Fevzi Yavuzyılmaz, İznik’te hizmet sunan sağlık tesislerinde incelemeler gerçekleştirdi. Yavuzyılmaz, ''İlçemizde koruyucu sağlık hizmetlerinin tamamını içeren sağlıklı hayat merkezimizin inşası tüm hızıyla sürüyor'' dedi.Bursa’nın ilçelerini gezip, gerçekleşen çalışmaları yerinde inceleyen Bursa İl Sağlık Müdürü Dr. Fevzi Yavuzyılmaz’ın son durağı İznik oldu. İlk olarak İznik Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden Dr. Yavuzyılmaz, hastane Başhekimi Uzm. Dr. Aybars Alemdaroğlu ile birlikte; pandemi polikliniği, acil servis ve klinikleri gezdi. Hastanede Covid-19 pandemisine karşı yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Yavuzyılmaz, hastane personeli ile de sohbet etti.

İlçede gerçekleşen filyasyon çalışmalarını yerinde görmek için ilçe sağlık müdürlüğünde ziyaretler gerçekleştiren Dr. Yavuzyılmaz, İlçe Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Levent Hekimoğlu ve filyasyon ekipleri ile istişare yaptı. İlçede yapımı devam eden sağlıklı hayat merkezini inceleyen Yavuzyılmaz son olarak, 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nu ziyaret etti.

İznik te sağlıklı hayat merkezleri inşa ediliyor!

İznik’te gerçekleşen incelemelerle ilgili konuşan İl Sağlık Müdürü Dr. Yavuzyılmaz, “Göreve başladığım günden bu yana ilçe ziyaretleri yapıyorum. Bugün de İznik ilçemizde yürütülen sağlık hizmetlerini ve salgına karşı yürütülen çalışmaları inceledik ve sahada görev yapan personelimizle bir araya geldik. İlçemiz son derece modern bir hastaneye sahip. Ayrıca ilçemizde koruyucu sağlık hizmetlerinin tamamını içeren sağlıklı hayat merkezimizin inşası tüm hızıyla sürüyor. Bu merkezimizi de kısa süre içinde tamamlamayı hedefliyoruz” dedi.

İznik te sağlıklı hayat merkezleri inşa ediliyor!
Geri Dön