09 / 08 / 2022

JLL Türkiye, dünyanın en beğenilen şirketleri arasında!

JLL Türkiye, dünyanın en beğenilen şirketleri arasında!

Fortune Dergisi tarafından hazırlanan ve dünyanın en çok beğenilen ilk 50 firmasının belirlendiği “Dünyanın En Beğenilen Şirketleri Listesi” 2015 sonuçları açıklandı. JLL, her sene geleneksel olarak düzenlenen listede en beğenilen şirketler arasında yer aDünyanın önde gelen ekonomi dergilerinden Fortune, her sene dünya çapındaki firmalar arasında düzenlediği “En Beğenilen Şirketler” araştırmasının 2015 yılı sonuçlarını açıkladı. JLL, dünyanın en çok beğenilen ilk 50 şirketi arasında yer aldı.


JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş, “Bütün dünyada uzman ekipleriyle, gayrimenkul alanında mülkiyetin kullanımı veya yatırımı yoluyla katma değer arayışında olan müşterilere bütünleşik hizmetler sunan JLL’in elde ettiği başarı ile gurur duyuyoruz. Böyle bir başarı kazanmak JLL’in dünya çapındaki tüm paydaşları için mutluluk verici. Biz de ülkemizde ticari gayrimenkul sektörünün nabzını tutan JLL Türkiye olarak kurumsal itibarımıza katkı sağlayan projeler üretmek için çalışıyoruz” şeklinde konuştu.


JLL CEO’su Colin Dyer ise kurumsal sosyal sorumluluk, müşteri hizmetleri ve entegre global platform konularında kabul gören bir şirket olmaktan gurur duyduklarını belirtti.


Fortune tarafından 1983’te hazırlanmaya başlayan en beğenilen şirketler listesi, “kurumsal itibar konusunda nihai karne” olarak biliniyor. Şirketin bilinirliğini belirlemek için yenilik, insan yönetimi, varlık kullanımı, sosyal sorumluluk, yönetim kalitesi, mali istikrarlılık, uzun süreli yatırım, ürün-hizmet kalitesi ve küresel rekabetçilik ölçütlerini baz alan liste, yaklaşık 4.000 kişilik üst düzey yönetici, yönetim kurulu ve mali analiz uzmanının titizlikle yaptığı profesyonel değerlendirmelerine dayanıyor.