Çukurova Balkon

Kadıköy Kentplus daire fiyatları!

Kadıköy Kentplus daire fiyatları!	Kadıköy Kentplus daire fiyatları!

Firma: Emay İnşaat

Proje: Kentplus Kadıköy

İstanbul Kadıköy'de yükselen Kadıköy Kentplus daire fiyatları için haberimizden yararlanabilirsiniz...


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!27 bin metrekare alan üzerinde yükselen Kentplus projesi İstanbul'un Anadolu yakasında, Kadıköy'de yer alıyor. 3 bloktan oluşan Kadıköy kentplus daire fiyatları için haberimizin devamını okuyabilirsiniz. Toplamda 1,561 adet konuttan meydana gelen Kadıköy Kentplus daire fiyatları şöyle: Kadıköy Kentplus daire fiyatları: 


1+0 daireler 194 bin lira ile 253 bin lira arasında;

1+1 daireler 378 bin lira ile 459 bin lira arasında;

2+1 daireler 529 bin lira ile 693 bin lira arasında değişim gösteren fiyatlarla satılıyor.

 Kadıköy Kentplus daire fiyatları hakkında daha detaylı bilgiyi 444 20 01 numaralı telefondan edinebilirsiniz. Kadıköy Kentplus ödeme ayrıntıları şöyle: Kadıköy Kentplus ödeme:


Projede daire almak için banka kredisi kullanılabiliyor. Kadıköy Kentplus ödeme seçeneklerinde sunulan ikinci seçeneğe göre yüzde 50 peşinat ödendiğinde kalan tutar 36 ay faizsiz olarak taksitlendirilebiliyor.Daire alternatiflerinin 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandığı Kadıköy Kentplus projesinin içerisinde meydan konseptli çarşı, vale, kuru temizleme, açık yüzme havuzları, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, dekorasyon, açık ve kapalı otopark ve spor tesisleri bulunuyor. Telefon: 444 20 01

Web Adresi: www.kentplus.com

Gülay ODABAŞI/Emlakkulisi.com


projeye sor