Çukurova Balkon

Kağıthane Resim Modern teslim tarihi!

Kağıthane Resim Modern teslim tarihi! Kağıthane Resim Modern teslim tarihi!

Firma: Ortadoğu Grup

Proje: Resim Modern

14 katlı üç blok olarak Ortadoğu Group tarafından hayata geçirilen Resim Modern projesinde fiyatlar 249 bin TL'den başlıyor. Kağıthane Resim Modern teslim tarihi ne zaman?


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire seçeneklerine yer verilen  Resim Modern  projesi 14 katlı üç blok olarak yükseliyor. Projedeki 1+1 daireler 52 metrekare ile 92 metrekare arasında, 2+1 daireler ise 80 metrekare ile 92 metrekare arasında değişiyor.

İstanbul Kağıthane Talatpaşa Mahallesi'nde E-5'e 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Resim Modern Evleri  Ortadoğu Grup  imzası taşıyor. Resim Modern projesinde peşin ödemelerde indirim sağlanıyor.
 
Resim Modern satılık daire fiyatları!

1+1 daireler 249 bin TL 
2+1 daireler 349 bin TL'den başlıyor. 
 
Resim Modern ödeme şekilleri!
Esnek ödeme planları sunulan Resim Modern'de kişiye göre ödeme planı oluşturulabiliyor. Lansman öncesi dönemde olan projede KDV oranı yüzde 1 olarak belirlendi.
 
Anlaşmalı bankalarla kredi kullanılarak ödeme yapılabilen Resim Modern Evleri projesinde firma kapsamındaki ödemelerde 48 aya kadar firma finansmanı da sağlanıyor.

Kağıthane Resim Modern teslim tarihi!
Resim Modern projesinde teslimler 2019 Aralık ayında yapılacak. 1.600 metrekarelik sosyal alana yer verilen Resim Modern Evleri toplam 335 konuttan oluşuyor. 
 

Ortadoğu Resim Modern iletişim!
Tel: (0212) 296 01 03
Web: http://www.ortadogugrup.com.tr/
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor