Çukurova Balkon

Kağızman'da yeni aile sağlık merkezinin inşaatı başladı!

Kağızman'da yeni aile sağlık merkezinin inşaatı başladı! Kağızman'da yeni aile sağlık merkezinin inşaatı başladı!

AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, "Kağızman için yeni bir aile sağlık merkezi sözü vermiştik. İnşaatına başladık'' dedi.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


65. Hükümet Ulaştırma Bakanı AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, "Kağızman için yeni bir aile sağlık merkezi sözü vermiştik bugün inşaatı başladı en kısa sürede hizmetinizde" açıklamasında bulundu.

Bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek amacıyla Kağızman'a gelen Ahmet Arslan ve AK Parti Kars Milletvekili Yunus Kılıç yaklaşık 4 bin metre kare kullanım alanı olan aile sağlık merkezi inşaatını incelediler. Arslan, "Biz Kars genelinde neyi söz verdiysek bugün burada olduğu gibi arkasındayız ve sözümüzdeyiz. Artık yapılanları sayılarla rakamlara telaffuz etmek bile zor oluyor bazen, dün hayal olan her şey bugün çok şükür bölgemizde. AK Parti sayesinde vatandaşın hizmetine sunuluyor" açıklamasında bulundu.

Daha sonra Arslan ve beraberinde yer alan heyet Kağızman'a yeni atanan ilçe Kaymakamı İshak Çınar'a hayırlı olsun ziyaretinde yer alarak yeni görevlerinde başları dileklerini ilettiler.