Çukurova Balkon

Kahta SGK hizmet binasında son durum!

Kahta SGK hizmet binasında son durum! Kahta SGK hizmet binasında son durum!

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın , Kahta ilçesinde Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) hizmet binasını inşaat alanında incelemede bulundu.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın , Kahta ilçesinde Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) hizmet binasını inşaat alanında incelemede bulundu.


Daha sonra dar gelirli vatandaşlara yönelik yapılması planlanan konutlar için belirlenen araziyi gezen Aydın, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, hükümet olarak verilen tüm sözleri yerine getireceklerini belirtti.


Birilerinin hizmeti engellemek için kirli tezgahlar peşinde olduğunu vurgulayan Aydın, "Hizmet yapmamıza kimse engel olamaz. Halkımız dün yaşadığı çileli günleri asla unutmaz. Hastane kapılarında döktükleri gözyaşlarını, ilaç alamadığı günleri ve cenazesini hastaneden alamadığı anları unutmaz, unutamaz. Bugün gelinen seviyeyi tüm Türkiye görmektedir." diye konuştu.


Aydın, yapılan hizmetleri yeterli bulmadıklarına işaret ederek, şunları kaydetti:


"Çünkü halkımız yıllarca hizmete susadı. Artık Rabbimize hamd olsun o eski günler geride kaldı. Türkiye artık sadece halkına değil, savaştan ve zulümden kaçan milyonlarca kişiye kucak açtı, evlerine misafir etti, ekmeğini bölüştü. Türkiye bunları yaparken kendi vatandaşını da asla ihmal etmedi. Bulunduğumuz yerde 500 yoksul aileye konut yaparak onları ev sahibi yapacağız. Bizim başkaları gibi verdiğimiz sözler sadece miting meydanlarında kalmaz. Verdiğimiz tüm sözleri hayata geçireceğiz." 


Aydın ve beraberindeki AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez, Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, AK Parti Kahta ilçe Başkanı Engin Akel, ilçede yapımı devam eden hizmet alanlarını inceledi.AA