24 / 05 / 2022

Kale, web sitesi ve mobil kataloğu ile hayatı kolaylaştırıyor!

Kale, web sitesi ve mobil kataloğu ile hayatı kolaylaştırıyor!

Yenilenen web sitesi ile kullanıcıların yenilik ve hizmetlere daha kolay ulaşmasını sağlayan Kale Grubu, sektörde ilklere imza attığı online kataloğunu kullanıcıların hizmetine sundu...

Yenilenen web sitesi ile kullanıcıların yenilik ve hizmetlere daha kolay ulaşmasını sağlayan Kale Grubu, sektörde ilklere imza attığı online kataloğunu kullanıcıların hizmetine sundu. 25 kilograma varan ağırlıktaki basılı kataloğu, Ipad ve Android tabletlere sığdırmayı başaran Kale, ürün fotoğrafı ve videolarla zenginleştirdiği mobil kataloğunda tüketici ve profesyoneller için sınırsız seçenekler oluşturdu.


Türkiye’de seramik sektörünün kuruluşuna öncülük eden Kale Grubu, kullanıcıların hayatını kolaylaştıran içeriğe sahip dijital projeleriyle de sektörde ilklere imza atıyor. Tasarım ve teknoloji açısından yenilenerek, kullanıcı deneyimlerinin en yüksek seviyeye çıkarılmasının hedeflendiği “kale.com.tr”, kullanıcıların, aradıkları ürünlere binlerce ürün arasından ulaşmasını sağlıyor. 


Banyonu kendin tasarla 

Özellikle kullanıcıların kendi banyolarını tasarlamasını kolaylaştıran ve binlerce kombinasyonu sadece bir-iki işlem ile oluşturma imkanı sunan “Kale whitebox” uygulaması da koleksiyonlara entegre ediliyor. Sosyal medya entegrasyonları sayesinde “kale.com.tr” içindeki bütün içerikler, kullanıcılar tarafından sosyal ağlarda anında paylaşılabiliyor. Her bir ürün için, ürüne ait bütün dokümanlara ulaşabilen (teknik çizimler, montaj detayları, 3D dosyaları gibi) kullanıcılar; bütün satış ve servis ağının detaylı güncel içeriklerinin yanı sıra, adres ve yol tarifi bilgilerinden de kolaylıkla yararlanabiliyor. 

Sitenin profesyonellere özel bölümünde ise özellikle mimar ve dekorasyoncuların çalışmalarına kolaylık sağlayacak özellikler sunuluyor. Profesyonellerin, her bir müşterisi için özel sepetler oluşturmasını ve bu sepetler için teklif almalarını sağlayan altyapısıyla da kolaylık sunan web sitede, ayrıca “Mimarlara Bülten” başlığı altında, mimari trendler ve güncel projeler hakkında bilgiler yayınlanıyor. 


Kale Dekorasyon Kataloğu yayında


Kale Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Çanakkale Seramik, Kalebodur ve Kale ürünlerinin yer aldığı Kale Dekorasyon Kataloğu’nda, ürünler yaşam alanlarına göre bölümlere ayrılarak sunuluyor. Kale Grubu’nun, 25 kilograma varan ağırlıktaki kataloğunun dijital versiyonu; Ipad için Apple Store, Android için ise Google play üzerinden kolayca indirilebiliyor. Bir mimar için seramik kataloğunu şantiyeye götürmesinin önemli olduğuna inanarak, teknik detaylarla profesyonellere de hitap eden mobil katalog tasarımcıları, geliştirdikleri kataloğu en verimli içerikle sunmayı amaçlıyor.