Çukurova Balkon

Kandıra Seyrek sahil yolu vatandaşı isyan ettirdi!

Kandıra Seyrek sahil yolu vatandaşı isyan ettirdi! Kandıra Seyrek sahil yolu vatandaşı isyan ettirdi!

Kandıra Seyrek sahil yolunun önceki yılarda aşırı yağış sonrasında caddelerden inen sel suları sahil yolunu bu hale getirdi ve yıllar geçmesine rağmen yetkililer bu yolda hiçbir önlem almadı.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!Kandıra Seyrek sahil yolunun önceki yılarda aşırı yağış sonrasında caddelerden inen sel suları sahil yolunu bu hale getirdi ve yıllar geçmesine rağmen yetkililer bu yolda hiçbir önlem almadı.


Seyrek sahil yolunu kullanan yüzlerce vatandaş yetkililere büyük tepki gösteriyor. Yılar geçmesine rağmen yollarının halen yapılmadığını belirten Seyrek sakinleri, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne defalarca dilekçe vermelerine rağmen hiçbir çalışma başlatılmadığını da öne sürüyor. Tek Sitesi sakinleri, Kocaeli Büyükşehir Belediyesine kendilerinin defalarca dilekçe verdiklerini yetkililer bu bölgeye gelerek gerekli incelemelerde bulunduğunu ve incelemeler sonrasında sahil yolunun onarılmasının çok yüksek rakamlara ulaşması nedeniyle de vazgeçildiğini iddia ediyor.

 

KORKARAK YÜRÜYORUZ

Tek Sitesi sakinleri, sahil yolunun büyük bir bölümünün aşırı yağmur sonrasında denize aktığını, önlem alınmazsa bu yolun hiçbir şekilde kullanılamayacağını ifade etti. Site sakinleri, “Sadece Tek Sitesi 108 hane. Bizim gibi yüzlerce kişi bu yolu kullanıyor. Yetkililer bir an önce gerekli önlemleri almazsa bu yolu kullanan kişi veya araçlar yolun çökmesi ile büyük bir faciaya kurban gidebilir. Her gün bu yoldan korkarak gidip geliyoruz. Yetkililerin bir an önce gerekli önlemi almasını rica ve talep ediyoruz” dedi.

 


Manşet Kocaeli