Karşıyaka Varyant ne zaman teslim?

Karşıyaka Varyant ne zaman teslim? Karşıyaka Varyant ne zaman teslim?

Firma: Kumko Yapı ve Kumova İnşaat

Proje: Varyant Karşıyaka

Karşıyaka Varyant ne zaman teslim sorusunun cevabı haberimizde yer alıyor. İzmir Varyant Karşıyaka Evleri'nde 2+1 dairelerin fiyatları 235 bin liradan başlıyor...Kumova İnşaat ve Kumko Yapı işbirliği ile İzmir'de yükselen  Varyant Karşıyaka  Evleri 8 blok olarak inşa ediliyor. Varyant Karşıyaka Evleri'nde bloklar 3, 6, 14, 18 katlı olarak yükseliyor.


2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı  İzmir  Varyant Karşıyaka Evleri Mimar Adnan Kazmaoğlu tarafından tasarlandı. Toplam 132 adet daireden meydana gelen Varyant Karşıyaka Evleri'nde penthouse ve bahçeli daire seçenekleri de bulunuyor. İzmir Varyant Karşıyaka'da 2+1 daireler 235 bin liradan, 3+1 daireler 450 bin liradan başlayarak satılıyor.


Yüzde 84 alanın peyzaja ayrıldığı Varyant Karşıyaka Evleri'nde basketbol sahası, tenis kortu, mini futbol sahası, sinema salonu, 200 metrekarelik fitness salonu, kapalı squash kortu, açık yüzme havuzu, süs havuzları ve her daire için 2 araçlık otopark alanı yer alıyor.


Karşıyaka Varyant ne zaman teslim?Karşıyaka Varyant ne zaman teslim?


Karşıyaka Varyant ne zaman teslim sorusu 2015 yılı olarak cevap buluyor. Engelliler için ortak alanların da düşünüldüğü  Varyant Karşıyaka Evleri 16 bin 731 metrekare arazi üzerinde hayata geçiriliyor.Telefon: (0232) 463 51 91

Web Sitesi: http://www.varyantkarsiyaka.com

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor