01 / 07 / 2022

Kartal Çukurova Balkon'da fiyatlar 240 bin TL'den başlıyor!

Kartal Çukurova Balkon'da fiyatlar 240 bin TL'den başlıyor!

Kartal'da Çukurova Gayrimenkul imzası ile yükselmekte olan Çukurova Balkon projesinde deniz, adalar ve orman manzaralı dairelere sıfır peşinat ve bir yıl sonra ödeme avantajları ile sahip olmak mümkün.Kartal'da Çukurova Gayrimenkul imzası ile yükselmekte olan Çukurova Balkon projesinde deniz, adalar ve orman manzaralı dairelere sıfır peşinat ve bir yıl sonra ödeme avantajları ile sahip olmak mümkün.


Tüm dairelerinde balkon bulunan Çukurova Balkon projesi Kartal’da yükselmekte olup deniz, adalar ve orman manzarası ile dikkat çekiyor. Çukurova Gayrimenkul tarafından hayata geçirilmekte olan Çukurova Balkon projesinde “Private Home” özelliği sayesinde  daire içi tasarım alternatifleri sunuluyor.

 

Daire alanlarının 65 ila 273 metrekare arasında değiştiği Çukurova Balkon evlerinde hemen her ihtiyaca göre büyüklük ve genişlikte daire bulunuyor. 8 ve 19 katlı iki blok olarak tasarlanan Çukurova Balkon projesinde 1+1’den 4+1’e kadar  farklı büyüklük ve özellikte  245 konut buunuyor.

 

Çukurova Balkon Fiyatlar ve Ödeme Seçenekleri

 

Satılık konut fiyatlarının 240 bin ila 775 bin TL arasında değiştiği Çukurova balkon projesinde  vade farksız, kişiye özel ödeme planı ile ev sahibi olunabiliyor. Yüzde 1 oranındaki peşinatın Çukurova Gayrimenkul tarafından ödendiği Çukurova Balkon projesinde “sıfır peşinat ve bir yıl sonra ödeme” kampanyası devam ediyor. Buna göre, daire bedelinin yüzde 17’si vade farksız olarak bir yıl sonra, diğer yüzde 17’si ise yine vade farksız iki yıl sonra ödenip kalan kısım ise banka kredisi ile tamamlanabiliyor.


Star