Kartal İstmarina satış ofisi telefon!

Kartal İstmarina satış ofisi telefon! Kartal İstmarina satış ofisi telefon!

Firma: DAP Yapı

Proje: İstmarina

Toplam 1.424 adet dairenin yer aldığı proje DAP Yapı ve Emlak Konut GYO imzasıyla yükseliyor. Kartal İstmarina satış ofisi telefon numarası 444 43 46 olarak belirlendi.İstanbul'un Kartal ilçesinde yükselen projede daire seçenekleri stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi.


Ortak alanlarına göre projede sauna, kapalı otopark, geniş sahil bandı, ofis ve cafeler, hızlı tren, cafe, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, dinlenme alanları, restoranlar, cami, yüzme havuzu, helikopter pisti, marina alanı, AVM, fitness center bulunuyor.


Toplam 62 bin 75 metrekarelik arsa alanı üzerine yayılan proje ticari ünite alanları minimum 40 metrekare, maksimum 75 metrekare olarak tasarlandı. Projede fiyatlar kat ve planlarına bağlı olarak değişiyor. 


DAP Yapı ve Emlak Konut GYO imzasıyla yükselen projede ödemeleri kapsamında 120 ay vadeli banka kredisi kullanılabiliyor. Proje konum bilgisine göre özel hastane alanının karşısında, özel okul alanının ise arkasında bulunuyor.


Fiyat listesi kapsmaında metrekare bazı 6 bin 800 TL'den başlayan projede daire fiyatları ise 1+0'larda 396 bin TL'den, 1+1'lerde 733 bin TL'den başlıyor. Proje toplam 1.424 adet daire ve 100 adet bağımsız birimden meydana geliyor.


Kartal  İstmarina  satış ofisi telefon! 

Telefon: 444 43 46

Web: www.istmarina.com.tr

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor