Kartal Moment İstanbul Proje fiyatları!

Kartal Moment İstanbul Proje fiyatları! Kartal Moment İstanbul Proje fiyatları!

Firma: AC Yapı

Proje: Moment İstanbul

Moment İstanbul projesinde konut ve ticari alanlara yer veriliyor. Kartal Moment İstanbul Proje fiyatları 599 bin TL'den başlangıç gösteriyor...1+1'den 5+1'e kadar konut tipleri sunulan  Moment İstanbul  projesi İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da inşa ediliyor. 100 milyon dolar yatırım değerine sahip proje  AC Yapı  imzasıyla yükseliyor.

Proje 44 katlı iki kulede 731 konut ve 12 ticari alandan oluşuyor. Bu yıl sonu teslimlerinin yapılması planlanan Moment İstanbul projesi 10 bin 157 metrekare alana sahip.
 
Moment İstanbul projesi ortak kullanım alanlarında; sauna, kapalı otopark, fitness merkezi, dinlenme alanları, açık ve kapalı yüzme havuzu olanakları sunuluyor. 
 
E-5'in ve Kartal Metrosunun yanı başında yer alan Moment İstanbul lokasyon olarak, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15, Pendik Deniz Otobüsü’ne 9, Bağdat Caddesi’ne 15, Minibüs Caddesi’ne 3, Kartal Sahili’ne ise 5 dakika uzaklıkta bulunuyor. 
 
Kartal Moment İstanbul Proje fiyatları!


Moment İstanbul proje fiyatları Kasım ayına özel olarak 136 metrekare 2+1 residence daire ve home office seçeneklerinde 599 bin TL'den başlıyor.  
 
Adres : Baltacı Mehmet Paşa Sok. No:4 Soğanlık-Kartal/İstanbul  
 
Tel : 0216 377 82 82  
Web : http://momentistanbul.com
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor