Kartal Safi Espadon Residence ne zaman teslim? 275 bin liraya!

Kartal Safi Espadon Residence ne zaman teslim? 275 bin liraya!

Firma: Safi Holding

Proje: Safi Espadon Residence

Kartal Safi Espadon Residence ne zaman teslim? sorusunun yanıtı haberimizin içerisinde yer alıyor. Safi Espadon Residence projesinde daire fiyatları 275 bin liradan başlayarak değişiyor...

Safi Espadon Residence projesi İstanbul'un Anadolu yakasında Kartal ilçesinde  Safi Holding  tarafından hayata geçiriliyor. Kartal  Safi Espadon Residence  ne zaman teslim sorusundan önce projeden bahsedelim.


3 blok olarak inşa ediliyor olan Safi Espadon Residence projesi 136 adet konut ve 11 adet ticari birimden meydana geliyor. Safi Espadon Residence projesinde fiyatlar 275 bin liradan başlangıç gösteriliyor.


Kartal Safi Espadon Residence projesinde stüdyo, 1 oda 1 salon, 1,5 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire seçenekleri sunuluyor. Kartal Safi Espadon Residence projesinde fitness merkezi, buhar odası, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu gibi sosyal donatılar yer alıyor.Kartal Safi Espadon Residence ne zaman teslim?


Kartal Safi Espadon Residence ne zaman teslim sorusuna Nisan 2014 yılı cevabı veriliyor. Safi Espadon Residence Kartal projesinde ödemeler yüzde 25 peşinatla banka kredili olarak veya yüzde 50 peşinatla firma bünyesinde 1 yıl vade farksız olarak yapılıyor.


Kartal Safi Espadon Residence projesinde stüdyo daire tipleri 275 bin liradan, 1+1 daire tipleri 320 bin liradan, 1,5+1 daire tipleri 569 bin liradan, 2+1 daire tipleri 500 bin liradan başlayarak yükseliyor.Kartal Safi Espadon Residence nerede?

Kartal Safi Espadon Residence adres : Barbaros Hayrettin Paşa Cad. E-5 Yan Yol Üzeri 34880 Soğanlık Kartal / İstanbul


Kartal Safi Espadon Residence ne zaman teslim? 275 bin liraya!


Kartal Safi Espadon Residence iletişim

Telefon: 0216 377 47 50

Web Adresi: www.safiespadon.com


projeye sor