Kasaba By Taşdemir‘de 180 bin YTL‘ye villa

Kasaba By Taşdemir‘de 180 bin YTL‘ye villa

Taşdemir Grup tarafından İzmit Arslanbey'de inşa edilen, triplex villalardan oluşan Anadolu yakasının en büyük projesi 'Kasaba by Taşdemir'de fiyatlar 180 bin YTL'den başlıyor.Kasaba by Taşdemir, kendi zevkine uygun dekorasyon yapmak isteyenlere ileri kaba villa modeli seçeneği ile hizmet veriyor. Şubat ayından itibaren; ileri kaba villa modeli, yüzde 30-50 peşin gerisi 48-96 ay vadeli ödeme planı ile 180.000 YTL' den satışa sunuluyor.

İlk fazı Mayıs ayında teslim edilecek olan, A tipi 228 metrekare ve B tipi 251 metrekare alandan oluşan üç katlı Kardelen Villaları kısa bir süre için kampanya ile satışa sunuluyor.

Kira öder gibi villa sahibi olunabileceği Kardelen Villaları'nda kampanya, üç çeşit ödeme planından meydana geliyor. Birinci ödeme planı; yüzde 30'u peşin, teslimatta yüzde 20'si ödemeli, geri kalan kısım 48 ay vade farksız taksit, ikinci ödeme planı yüzde 40'ı peşin, teslimatta yüzde 20 ödemeli, 72 ay vade farksız taksit ve üçüncü ödeme planı ise yüzde 50'si peşin, teslimatta yüzde 20 ödemeli, 96 ay vade farksız taksit alternatiflerinden oluşuyor.

İleri kaba villa modelinde Radya temel, çelik konstrüksiyon yapı, gazbeton iç ve dış duvarlar, ses ve ısı izolasyonu, alçıpan asma tavan, galvanizli yağmur inişi ve olukları, sıhhi ısınma ve elektrik tesisatı, dış cephe kaplaması, shingle çatı, çelik kapı ve pencere bulunuyor.

ULAŞIM

İzmit Arslanbey'de inşa edilen 'Kasaba by Taşdemir'

bünyesindeki Kardelen Villaları, FSM'ye 96 kilometre, İzmit'e

9.6 kilometre ve Kartepe'ye 15 kilometre mesafede bulunuyor.

GENEL ÖZELLİKLER

Siding dış cephe ve shingle çatı kaplamasıyla inşa edilen, üst düzey ses ve ısı yalıtımının yapıldığı 'Kasaba by Taşdemir' projesinde, site içi 24 saat aktif güvenlik sağlanıyor. Her tip villada; teras, Fransız tipi şömine, jakuzi tipi banyo, laminat parke döşemeli zemin, özel peyzaj uygulamalı bahçe ve akıllı ev teknolojisi yer alıyor.

ORTAK ALANLAR, DIŞ MEKÂNLAR

Taşdemir kasabası'nın dörtte üçü yeşil alandan oluşuyor. Mantolama sistemi ile kaplı dış cephe,10 şiddetinde depreme dayanıklı ağır çelik iskelet, üst düzey ses ve ısı yalıtımı, akıllı bina ve güvenlik sistemleri, shingle çatı kaplama, özel peyzaj uygulamalı bahçeler, Fransız tipi şömine, jakuzi dizayn banyolar, 24 saat kamera kontrollü güvenlik.

SOSYAL TESİSLER

Taşdemir Kasabasında 10 bin metrekare üzerine kurulu sosyal alanda 4 adet açık yüzme havuzu, , çocuk parkı, uluslar arası standartlara uygun tenis kortu, voleybol sahası, basketbol sahası, açık hava satranç, mini golf sahası, bünyesinde bilardo, masa tenisi, briç alanlarını barındıran Kasaba Klüp Lokali ve yürüyüş yolları bulunuyor.

Yapımına 2006 yılının Mayıs ayında başlanan 'Kasaba by Taşdemir' projesinin ilk etabı olan dört fazlı Kardelen Villaları, 56 bin metre kare arsa üzerine inşa ediliyor. Tamamı 161 villadan oluşan Kardelen Villaları'nın ilk fazındaki 29 villa Mayıs 2008'de, 42 villadan oluşan ikinci faz Ekim 2008'de, 50 villadan oluşan üçüncü faz Mayıs 2009'da ve dördüncü faza ait 40 villa ise Ekim 2009 tarihinde ev sahiplerine teslim edilecek.

Dört etaptan oluşan 'Kasaba by Taşdemir' projesinin tamamının bitiş tarihinin 2012 yılı olması hedefleniyor. Projenin sonunda binden fazla konutta, 4 bin kişinin sürekli yaşaması planlanıyor.

0 262 351 40 07

www.kasababytasdemir.com