Kayaşehir Adım İstanbul satılık konut!

Kayaşehir Adım İstanbul satılık konut! Kayaşehir Adım İstanbul satılık konut!

Firma: İntaya-İntes ve Eyg Yapı

Proje: Adım İstanbul

Kayaşehir Adım İstanbul satılık konut fiyatları 595 bin TL'den başlıyor. İstanbul Başakşehir Kayaşehir'de yükselen projede 615 adet daire ve 120 adet ticari birim bulunuyor.Adım İstanbul Başakşehir'de yüzde 50 peşin ödemelerde kalan bedel için 24 ay vade farksız taksit imkanı sağlanıyor. Proje İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. 


Kayaşehir  Adım İstanbul  satılık konut tipleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon olarak tasarlandı. 615 konut ve 120 ticari üniteden oluşan proje 35 bin metrekare arsa alanı üzerine yayılıyor. 


Teslimlerin 2018 yılı Ocak ayında gerçekleşeceği Adım İstanbul Residence'de fiyatlar 595 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede yüzde 25 peşinde kalan kısım banka kredisiyle taksitlendiriliyor. 


Adım İstanbul Kayabaşı'nda oyunma odaları, oyun havuzları, çocuk oyun alanları, hamam, kapalı yüzme havuzu, fitness center ve dinlenme terasları gibi sosyal olanaklar mevcut. 


Kayaşehir Adım İstanbul satılık konut büyüklükleri 60 ile 300 metrekare arasında değişiyor. İstanbul'un Başakşehir ilçesine bağlı Kayaşehir bölgesinde inşa edilen projede peşin veya banka kredili alımlarda yüzde 10 indirim yapılıyor. 


Adım İstanbul ulaşım bilgileri: Kayaşehir Bulvarı No:2  Başakşehir / İstanbul


Başakşehir Adım İstanbul iletişim

Telefon: 0212 924 16 16

Web: www.adimistanbul.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor