Kayaşehir Seyran Şehir ne zaman teslim?

Kayaşehir Seyran Şehir ne zaman teslim?


Firma: Makro & Akyapı Ortak Girişimi

Proje: Seyran Şehir


İstanbul Avrupa yakasında inşa edilen Kayaşehir Seyran Şehir ne zaman teslim? sorusunun cevabına haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Kayaşehir Seyran Şehir projesinde 248 adet daire ve 66 dükkan yer alıyor...


Kayaşehir  Seyran Şehir  ne zaman teslim? sorusunu yanıtlamadan önce projeden detaylı olarak bahsedelim. 


Makro ve Akyapı ortak girişimi tarafından inşa edilen Seyran Şehir projesi İstanbul Avrupa yakası Başakşehir Kayaşehir bölgesinde yükseliyor. 23 bin 170 metrekare alan üzerinde konumlanan Seyran Şehir Kayabaşı'nda 66 dükkan ve 248 adet konut mevcut. Seyran Şehir Başakşehir'de daire tipleri ise 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon  şeklinde tasarlandı. 


Seyran Şehir projesinde yer alan dairelerin alan büyüklükleri 121 metrekare ile 326 metrekare arasında farklılık gösteriyor.


Seyran Şehir Başakşehir fiyatlarını 0212 687 08 08 numaralı telefonu arayarak öğrenebilirsiniz. Kayaşehir Seyran Şehir projesinin sosyal olanakları arasında buhar odası, spor alanları, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, dinlenme alanları, kapalı otopark, yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna yer alıyor. 
Kayaşehir Seyran Şehir ne zaman teslim? 


Kayaşehir Seyran Şehir ne zaman teslim? sorununa teslimler 2015 yılında gerçekleşecek diyebiliriz.


Kayaşehir Seyran Şehir satış ofisi:


Telefon: 0212 687 08 08

Web: www.seyransehir.com

Belemir ÖKSÜZ/Emlakkulisi.com


projeye sor