Çukurova Balkon

Kayseri Büyükşehir Belediyesi kırsal hizmetlere 25,6 Milyon TL ayırdı!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi kırsal hizmetlere 25,6 Milyon TL ayırdı! Kayseri Büyükşehir Belediyesi kırsal hizmetlere 25,6 Milyon TL ayırdı!

Büyükşehir Belediye Meclisi, gündeminde bulunan 70 maddeyi görüşerek karara bağladı. Meclis toplantısında ayrıca bazı cadde ve sokaklara verilecek olan isimlerle ilgili komisyon raporları da sonuçlandırıldı.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!Büyükşehir Belediye Meclisi, gündeminde bulunan 70 maddeyi görüşerek karara bağladı Meclis Başkan Vekili Mehmet Savruk başkanlığında gerçekleşen toplantıda çeşitli nazım imar plan tadilatlarının yanısıra ilçe belediyelerinden gelen talepler de görüşülerek karara bağlandı. Meclis toplantısında ayrıca bazı cadde ve sokaklara verilecek olan isimlerle ilgili komisyon raporları da sonuçlandırıldı.

Meclis toplantısında ayrıca yeni oluşturulan Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı için 25 milyon 636 bin liralık bütçe oluşturuldu. 30 Mart Yerel Seçimleri ile birlikte Büyükşehir Belediyesi'ne bağlanan ilçe ve bağlı mahallelere daha planlı ve kaliteli hizmet götürebilmek amacıyla oluşturulan daire başkanlığının acil eylem planı için 25 milyon liralık bir bütçe oluşturuldu.Kayseri Büyükşehir Belediyesi