Kç Koç Grup İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Pendik Şubesi açıldı!

Kç Koç Grup İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Pendik Şubesi açıldı! Kç Koç Grup İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Pendik Şubesi açıldı!

Kç Koç Grup İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Pendik Şubesi 250 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.Kç Koç Grup İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Pendik Şubesi 250 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Kç Koç Grup İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi konusu:
a. İnşaat işiyle ilgili her türlü malzeme, plywood,iskele ve iskele ekipmanları, teleskopik direk, çam kereste, alüminyum kalıp , çimento, kum, demir, kalıp, çakıl, alçı, boya, mobilya, cam, demir doğrama, alüminyum veya plastik doğrama, seramik, fayans,kalebodur, parke ve çeşitleri, kapı, dolap, her türlü ahşap ve mamul, armatür batarya , elektrikli malzemeler ve bilumum inşaatla ilgili tüm nalburiye ve sarf malzemelerinin alımı ve satımı , ithalatı ve ihracatını ve üretimini yapmak, bayilik ve mümessillik almak, kendine bağlıbayilikler kurmak. Her nevi inşaat ve nalburiye malzemelerinin alet, edevatının imaline mahsus atölye ve fabrika kurmak kiralamak, kiraya vermek, işletmek, bu maddelerin iç ve dış ticaretini yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Adres: Emirli Mah. Başyurt Cad. No:3 PENDİK