Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Serik Belediyesi'nde arazi rüşveti iddiası!

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Serik Belediyesi'nde arazi rüşveti iddiası! Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Serik Belediyesi'nde arazi rüşveti iddiası!

Kemal Kılıçdaroğlu, AK Partili Serik Belediye Başkanı'nın iki bakan, AK Parti ve MHP milletvekilleriyle yaptığı bir toplantıda deniz kenarındaki bir arazi için önceki belediyenin rüşvet aldığı iddiasına ilişkin açıklamalarda bulundu...CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Youtube üzerinden yayın yapan bir televizyon kanalının konuğu oldu. Kılıçdaroğlu, gündeme dair açıklamalarda bulundu. 

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; Kılıçdaroğlu, rüşvet ve yolsuzluğa izin verilmeyeceğinin açıklanması gerektiğini dile getirdi. Kılıçdaroğlu, AK Partili Serik Belediye Başkanı'nın iki bakan, AK Parti ve MHP milletvekilleriyle yaptığı bir toplantıda deniz kenarındaki bir arazi için önceki belediyenin rüşvet aldığı iddiasının gündeme geldiğini fakat hükümetin bu konuya ilişkin bir adım atmadığını ileri sürdü. Kılıçdaroğlu, "Yolsuzluk ve rüşvetin üzerine gideceksiniz" diye konuştu. 

Şanlıurfa'da arazi kavgası: 7 yaralı!

Bekir Pakdemirli'den tarım arazisi açıklaması!