Kenan Doğulu, Mina Başaran'ın düğün kaporasını iade etmedi mi?

Kenan Doğulu, Mina Başaran'ın düğün kaporasını iade etmedi mi? Kenan Doğulu, Mina Başaran'ın düğün kaporasını iade etmedi mi?

Jet kazasında hayatını kaybeden Mina Başaran'ın düğünü 14 Nisan'da yapılacaktı. Başaran'ın düğününde Kenan Doğulu da sahne alacaktı...11 Mart'ta İran'da düşen jet Başaran Holding'e aitti. Talihsiz uçak kazasında Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran ve 7 arkadaşı ile 3 mürettabat hayatını kaybetti. Eğer böyle bir kaza yaşanmasaydı Mina Başaran, 14 Nisan'da Murat Gezer'le Çırağan Sarayı'nda 500 kişinin katılacağı ve Kenan Doğulu'nun sahne alacağı düğünle evlenecekti.

Ancak çıkan iddialara göre, Kenan Doğulu paoraya geri vermemişti. Hürriyet'te yer alan habere göre, Kenan Doğulı'nun menajeri Fikret Özonur, Duymayan Kalmasın programına şu açıklamayı yaptı; "Aldığımız kapora ücretini iade ettik. Düğünle ilgili yazılan çizilen rakamlar gerçeği yansıtmamaktadır. Başaran ailesi çok sevdiğimiz bir aile. Yaşananlar bizi çok üzmüştür. Çok sembolik bir kapora almıştık. Olay yaşandıktan sonra kaporayı iade ettik."