Kentplus Mimarsinan'da 24 bin YTL peşinatla

Kentplus Mimarsinan'da 24 bin YTL peşinatla Kentplus Mimarsinan'da 24 bin YTL peşinatla

Büyükçekmece'de inşa edilen Kentplus Mimarsinan'da konutlar için yüzde 20 peşinat isteniyor.Kentplus Mimarsinan'da 700 YTL taksitle! Hemen taşının!

Emay İnşaat tarafından Büyükçekmece Mimarsinan'da 42 bin metrekare
arsa üzerine konumlandırılan Kentplus Mimarsinan 660 konuttan oluşuyor. Şu ana kadar konutların yüzde 35'inin satıldığı projede, büyüklükleri 61 ile 173 metrekare arasında değişen dairelerin fiyatları 120 bin YTL'den başlayıp, 317 bin YTL'ye kadar yükseliyor. Metrekare ortalama satış fiyatı bin 600 ile bin 800 YTL arasında değişiyor.
 
Konutlar için yüzde 20 peşinat isteniyor. Taksit tutarları ise peşinat miktarı ve kredi vadesine göre değişiyor. Garanti Bankası, Vakıfbank ve Denizbank'tan konutlar için kredi kullanılabiliyor.

KentPlus Mimarsinan, "Tünel Kalıp Teknolojisi" ile inşa ediliyor. Projede görüntülü bina sistemleri, kontrollü site girişleri ve kamera kontrollü güvenlik sistemi uygulanıyor.

KentPlus Mimarsinan, her site için ayrı ayrı planlanan açık ve kapalı otoparkları, koşu ve yürüyüş parkurları, iki süs havuzu ile özel bir yaşam alanı sunuyor. Sitede eczane, kuaför ve market, 2 adet butik çarşı, kafe, fitness, sauna ve açık yüzme havuzu gibi tesisler bulunuyor.

1) Projenin adı: Kentplus Mimarsinan

2) Yapımcı şirket: Emay İnşaat Taah. San. Tic. A.Ş.

3) Projenin lokasyonu: Mimarsinan Büyükçekmece İstanbul

4) Toplam arsa alanı: 42 bin metrekare

5) Toplam inşaat alanı: 10 bin metrekare

6) İnşaata ne zaman başlandı: Aralık 2005

7) Ne zaman bitirilecek: Ağustos 2007'de tamamlandı

8) Konut sayısı: 660

9) En düşük ve en yüksek metrekareler: 61,32 - 173,36

10) En ucuz ve en pahalı konutun fiyatı: 120 bin - 317 bin

11) Şimdiye kadar satılan konut sayısı: Yüzde 35

12) İstenilen minimum peşinat: Yüzde 20

13) En düşük taksit: Peşinat miktarı ve kredi vadesine göre değişiyor.

14) Metrekare ortalama satış fiyatı: 1600 -1800 YTL

15) Projenin özellikleri:  Depreme karşı en güvenli yöntem olması sebebiyle KentPlus Mimarsinan projesi, "Tünel Kalıp Teknolojisi" ile inşa ediliyor. Tünel kalıp sistemlerde hazır demir (fabrikasyon hasır çelik) ve hazır beton kullanılıyor. Bu uygulamayla işçilik ve malzemede görülen hatalar minimum düzeye iniyor.

Güvenliğin üst seviyede tutulduğu, çocukların servise nereden binip nerede ineceklerinin bile planlandığı KentPlus Mimarsinan'da, görüntülü bina sistemleri, kontrollü site girişleri ve site içi genel kamera kontrollü güvenlik sistemi uygulanıyor.

16) Diğer projelerden ayırt edici özelliği: KentPlus MimarSinan, KentPluslılar'ın keyifli bir yaşam sürebilmeleri için birçok sosyal alan içeriyor. KentPlus Mimar Sinan, her site için ayrı ayrı planlanan açık ve kapalı otoparkları, koşu ve yürüyüş parkurları, keyifli gezintiler için planlanan iki süs havuzu ile özel bir yaşam alanı sunuyor.

Eczane, kuaför ve market gibi günlük ihtiyaçların rahatlıkla karşılanması için planlanan 2 adet butik çarşı, kafe, fitness, sauna ve açık yüzme havuzu gibi tesisleri barındıran sosyal tesisi, KentPluslılar'ın ihtiyacını karşılayacak şekilde planlandı.

Aile kavramını özel tutan KentPlus Mimar Sinan'da, çocuklu ailelerin en büyük ihtiyaçlarından biri olan açık oyun parklarına ek olarak, kapalı oyun merkezi de yer alıyor.

17) Anlaşmalı bankalar: Garanti, Vakıfbank, Denizbank
18) Web sayfası ve satış ofisi telefonu: www.kentplus.com - 212 444 2 001