Kepez yeniden inşa ediliyor!

Kepez yeniden inşa ediliyor! Kepez yeniden inşa ediliyor!

Kepez Müteahhitler Derneği Başkanı Süleyman Akbıyık, Kepez’de Fatih, Göçerler ve Çamlıbel mahallelerinde hazırlanacağı açıklanan imar revizyonu hakkında açıklamalarda bulundu. Akbıyık, “Son yıllardaki bu çalışmalar sayesinde Kepez adeta yeniden inşa ediliyor” dedi.Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün 2017 yılı başlarında 3 mahalleye daha imar revizyonu yapacaklarını açıklamasının ardından hem bölge sakinleri, hem de Antalya’da inşaat sektörü temsilcileri büyük bir sevinç yaşadı. Son dönemde art arda yapılan imar revizyonlarıyla nefes alan sektör, bu müjdenin ardından gelecek adına daha da moral kazandı.


Konu hakkında açıklamalar yapan Kepez Müteahhitler Derneği Başkanı Süleyman Akbıyık, “Fatih, Göçerler ve Çamlıbel mahallelerinde böyle bir talep uzun bir süredir vardı. Kepez’in girişinde bulunan bu üç mahallede hazırlanacak imar revizyonu sayesinde bölgedeki gecekondular hızla modern sitelere, konutlara dönüşecek ve vatandaşlarımız Kepez’e, Antalya’ya yakışır bir bölgede yaşamaya başlayacak” dedi.


Akbıyık, Hakan Tütüncü’nün verdiği takvim doğrultusunda çalışmaların başlayıp hızla tamamlanmasını beklediklerini ifade ederek, “Başkanımız Hakan Tütüncü’ye bu vesileyle Kepez’e kazandırdıkları için bir kez daha teşekkür ediyoruz.  Bu karar hem bölge halkı, hem de biz müteahhitler için çok önemli bir karar. Son yıllarda birçok mahallede yapılan imar planları sayesinde Kepez adeta yeniden inşa ediliyor. Burada yapılacak olan revizyonlar sayesinde hem Antalya’ya yakışır mahalleler ortaya çıkacak, hem vatandaşlarımız kazanacak, hem de inşaat sektörü temsilcilerine yeni iş kapıları ortaya çıkacak.” diye konuştu.


Antalya Gerçek Akdeniz