adres balat bursa

adres balat bursa

Bursa'da hayata geçirilen Larissa By Kumova Ömer Kumova İnşaat imzası taşıyor. 3 bin 150 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen proje 2 blok halinde inşa ediliyor.

Bursa Adress Balat'ta 550 bin TL'ye!

Eylül 2011 tarihinde inşaatına başlanan Bursa Adress Balat projesinde evler 550 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcılara sunuluyor

Nilüfer Adress Balat'ta 520 bin TL'ye! Peşinde yüzde 5 indirim!

Bursa Nilüfer Balat'ta hayata geçirilen Adress Balat projesinde peşin alımlarda yüzde 5 oranında indirim uygulanıyor. Projede yaşam Aralık 2013 tarihinde başlayacak

Bursa'da dönüşümün ilk adres: Altıparmak ve Merinos!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Elazığ depreminin ders olarak alınması gerektiğini anlatarak, artık bu konunun üzerinde daha fazla durulmasının önemli olduğunu kaydetti. 

Andapark Balat 2 sitesinde dava sürüyor!

Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) Bursa Nilüfer Andapark Balat 2 sitesindeki dava hakkında açıklama yayınladı. 

Trend GYO Balat 2'nin yapı kullanım izin belgesini aldı!

Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Bursa İli, Nilüfer ilçesinde yer alan Balat 2 projesinin yapı kullanma izin belgesini aldı..

Bursa Silva Balat projesi yükseliyor!

Alpiş Group tarafından 3 ay önce temeli atılan Silva Balat projesi inşa ediliyor. Proje 356 daire ile 23 işyerinden oluşuyor.

Central Balat Bursa’nın en yüksek binası olacak!

Balat'ta 40 yıllık Taşyakan tecrübesiyle yükselen Central Balat, bir arada sunduğu iş, alışveriş ve yaşam alanı konseptleriyle Bursa'nın yeni simgesi olmaya geliyor.

Bursa Central Balat projesi görücüye çıktı!

Bursa’nın en yüksek yapısı olma unvanına sahip Central Balat görücüye çıktı. Teslimleri 2019'un sonunda başlayacak olan projenin yüzde 40'ı satıldı..

Bursa Central Balat'ın lansmanı bugün!

Taşyakan Yapı A.Ş. tarafından Bursa'da inşa edilecek Central Balat projesi tanıtılacak. projenin lansmanı saat 18.00'da gerçekleşecek.

Bursa Balat Yolu hizmete açıldı!

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve Yakın Çevre Yolu’nu Bursa-Mudanya karayoluna bağlayan Balat Yolu açıldı

İnşaatçılar rotayı Bursa'ya kırdı!

Bursa'da sanayi yatırımlarının yanı sıra inşaat yatırımları da hız kesmiyor. Bursa'nın Balat ve Nilüfer semtleri gayrimenkul yatırımlarında öne çıkan semtler.

Bursa markalı konutta cazibe merkezi oldu!

Türkiye'nin sanayi kentlerinden Bursa, son yıllarda markalı konut yatırımları bakımından da gelişim gösteriyor. Markah konutta Bursa'nın öne çıkan bölgelerim ise Balat ve Nülüfer semtleri oluşturuyor.

Bursa Balat'a 45 katlı rezidans ve AVM geliyor!

Bursa, yakın gelecekte Mudanya Yolu üzerinde kent tarihinin en yüksek katlı yapısına hazırlanıyor. Olay gazetesi yazarı İhsan Aydın bugünkü yazısında Taşyakan İnşaat'ın gökdelen projesini kaleme aldı. İşte o yazı...

Bursa'ya 615 konutluk Central Balat projesi geliyor!

Bursalı iş adamı İbrahim Orhan'a ait 28 bin metrekarelik fabrika arsası üzerine 1,5 emsalle inşa edilecek dev rezidans ve AVM için resmi süreç başlatıldı. Bursa, 615 konutluk yeni küçük bir şehir ve AVM'ye daha kavuşacak.

Bursa Hasköy-Balat Köprüsü açıldı!

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen ve Bursa-Mudanya karayolu yükünü azaltmayı hedefleyen Hasköy-Balat Köprüsü, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe tarafından hizmete açıldı.

adres balat bursa

adres balat bursa adres balat bursa

Bursa'da hayata geçirilen Larissa By Kumova Ömer Kumova İnşaat imzası taşıyor. 3 bin 150 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen proje 2 blok halinde inşa ediliyor.


38 adet konutun yer aldığı  Larissa By Kumova'da  3 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon çatı dubleksi konutlar mevcut.


Larissa By Kumova'daki konutlar içerisindeki standart uygulamalarda; Oda termostat uygulamalı yerden ısıtmalı merkezi sistem, ahşap oda iç kapıları, asma tavan yapımı, daire girişinde evdeki bütün elektrik tesisatı kesen alt yapı, laminant parke uygulamaları, giysi odası dolapları, portmanto dolapları yapımı, banyo ve yer seramikleri vb. tüm iç dekorasyon imalatları sunuluyor.Bursa Larissa By Kumova'nın sosyal alanlarında; yüzme havuzu, 1 araçlık kapalı otopark, dinlenme ve oyun salonu, fitness salonu ,sauna ve soyunma odaları, 24 saat güvenlik, basketbol sahası yer alıyor.


Larissa...