atakent 3 nerede

atakent 3 nerede

Avrupa Konutları, Atakent 3 Projesi'ni 18 ayda tamamlanarak daireler 1 Temmuz'da teslim edilecek

Avrupa Konutları Atakent Üç nerede Nasıl gidilir

2012 yılının Temmuz ayında yaşamın başlayacağı Avrupa Konutları Atakent 3 projesi Küçükçekmece Halkalı'da yükseliyor. Projede 2 bin 300 konut yer alıyor

Avrupa Konutları Atakent Üç nerede Nasıl gidilir

2012 yılının Temmuz ayında yaşamın başlayacağı Avrupa Konutları Atakent 3 projesi Küçükçekmece Halkalı'da yükseliyor. Projede 2 bin 300 konut yer alıyor

Atakent Panorama nerede?

Atakent Panorama nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Atakent Panorama nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Park Mavera 3 nerede?

"Gayrimenkul Sertifikalı ilk proje" olma özelliği özelliği taşıyan Park Mavera 3 projesi TOKİ güvencesiyle Makro İnşaat imzasıyla hayata geçiriliyor. Proje 9 blok şeklinde 723 konut ve 31 dükkandan meydana geliyor. Peki Park Mavera 3 nerede?

Bulvar Atakent Maksem nerede?

Satışların yakın zamanda başlayacağı Bulvar Atakent Maksem projesi 5 blok şeklinde 394 konut ve 31 ticari birimden meydana geliyor. Peki Bulvar Atakent Maksem nerede?

Neo Bolluca 3 nerede?

Toplam 84 daireden oluşan Neo Bolluca 3 projesi Neo Yapı imzasıyla hayata geçiriliyor. Peki Neo Bolluca 3 nerede?

Küçükçekmece Avrupa Konutları Atakent 4 nerede?

Yaklaşık 30 bin metrekare alana yayılan proje Artaş İnşaat imzası ile hayata geçirilecek. Proje 600 daire ve ticari ünitelerden oluşuyor. Peki Küçükçekmece Avrupa Konutları Atakent 4 nerede?

Halkalı Avrupa Konutları Atakent 4 nerede?

Avrupa Konutları Atakent 4'te inşaat çalışmalarına 2016 yılı başında başlanacak. Proje 30 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa edilecek. Peki Halkalı Avrupa Konutları Atakent 4 nerede?

Artaş Avrupa Konutları Atakent 4 nerede?

Toplam 600 rezidans daire ve ticari ünitelerin yer alacağı olan proje Artaş İnşaat imzası ile hayata geçirilecek. Peki Artaş Avrupa Konutları Atakent 4 nerede?

Avrupa Konutları Atakent 4 nerede?

Artaş İnşaat imzasını taşıyan Avrupa Konutları Atakent 4 projesinde 600 daire, ticari üniteler ve meslek yüksek okulu olacak. Peki Avrupa Konutları Atakent 4 nerede?

Tema İstanbul Atakent Evleri nerede?

Halkalı Tema İstanbul Evleri'nde yer alan dairelerin büyüklükleri 68 metrekare ile 202 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Peki satış süreci devam eden Tema İstanbul Atakent Evleri nerede?

Karşıyaka Atakent Rezidans nerede?

Eviya Gayrimenkul tarafından hayata geçirilecek olan Karşıyaka Atakent projesi toplam 174 konut ve 9 ticari birimden meydana geliyor. Projede daire fiyatları 198 bin TL'den başlıyor. İşte Karşıyaka Atakent Rezidans nerede? sorusunun cevabı...

Avrupa Konutları Atakent 3'ün kesin kabulü onaylandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Küçükçekmece Halkalı'da yer alan Avrupa Konutları Atakent 3'ün kesin kabulü onaylandı.

Tema İstanbul Atakent'te 3+1'ler 530 bin TL!

Mesa, Artaş, Öztaş ve Kantur ortaklığıyla hayata geçirilen Tema İstanbul Atakent 3 oda 1 salon dairelerin fiyatları 530 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje 333 bin metrekarelik bir konut alanı üzerine inşa ediliyor.

Avrupa Konutları Atakent 3'ün kısmi kesin kabulü onaylandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş, Avrupa Konutları Atakent-3 te; Projede Bulunan Tüm Konut Blokları, Kapalı Otoparklar, Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşleri'nin kısmi kesin kabul tutanağını onayladı...

atakent 3 nerede Haberi

atakent 3 neredeAvrupa Konutları, Atakent 3 Projesi'ni 18 ayda tamamlanarak daireler 1 Temmuz'da teslim edilecek


Avrupa Konutları, Halkalı'da Atakent 1 ve Atakent 2'nin ardından Atakent 3'ü de tamamladı. Atakent 3'te daireler 'erken teslim' prensibi ile 1 Temmuz 2012 tarihi itibarıyla sahiplerine teslim edilmeye başlanacak. 


Atakent 3 Proje'sinin lansman tarihinden itibaren büyük bir talep gördüğünü söyleyen Artaş Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya sözlerine şöyle devam etti:


Avrupa Konutları olarak bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm projelerimizde, kalite ve güveni her zaman ön planda tuttuk. Erken teslimat ve yatırımcılarımıza kazandırmak artık bir şirket prensibimiz haline geldi. TOKİ ve Emlak Konut GYO ile birlikte Halkalı bölgesinde inşa ettiğimiz konutlarla, bölgenin değer kazanmasında çok etkin bir rol oynadık.


Atakent 2'de ilk yatırımcılarına yüzde 67 oranında kazandıran Avrupa Konutları, Atakent'teki son projesiyle...